Presunúť na hlavný obsah

Sexi herečka a mama 3 detí má aj po 40-tke dokonalé telo: Táto potravina jej pomáha na postavu, vlasy aj pleť

Zahraničné celebrity

Známa herečka a modelka Denise Richards je nádherná žena. To, že má 46 rokov, by ste pri pohľade na jej telo nepovedali. Toto v jej jedálničku nechýba.

Denise Richards je bývalou manželkou herca Charlieho Sheena, s ktorým má dve dcérky. Po rozvode si stihla adoptovať aj tretiu dcérku a tým pádom sa z nej stala trojnásobná mama. Herečka je atraktívna a krásna žena, ktorá sa môže už roky pochváliť bezchybnou postavou a nádhernou pleťou.

Mohlo by vás zaujímať: Nie sú až také štíhle a dokonalé: J.Lo pozná trik na celulitídu, tieto celebrity sa zase spoliehajú na zoštíhľujúcu bielizeň

Denise si v minulosti zahrala príťažlivú a akčnú Bond girl a dokonca sa objavila aj v obľúbenom seriáli Priatelia. Dnes je z nej hlavne starostlivá mama, keďže väčšinu svojho času trávi práve v spoločnosti svojich detí. Okrem nich si však zamilovala aj starostlivosť o zvieratá a sama začala spolupracovať s organizáciou, ktorá sa stará o zvieratá, hlavne o psov. Hoci má Denise 46 rokov, na jej postave by ste nenašli žiadne známky starnutia, či iné nedokonalosti. Nebude to však len skvelou genetikou, ale aj pravidelným tréningom, ktorý si Denise užíva a občas sa fotografiami pochváli aj na svojej sociálnej sieti. Denise nedá dopustiť na pilates, ktorý jej okrem iného vytvaruje postavu a poriadne sa pri ňom ponaťahuje.

V jej prípade to však nie je iba o cvičení, ale aj o zdravej a vyváženej strave. Na jednu potravinu preto nedá herečka dopustiť.

Avokádo

Tento zelený "zázrak" si Denise a celá jej rodina zamilovali. Avokádo preto pridáva do rôznych jedál, šalátov, či dressingov. Toto ovocie je skvelé hlavne kvôli nízkemu obsahu sachardiov a zdravým tukom, ktoré sa v ňom nachádzajú. Je skvelou potravinou hlavne v období, keď sa snažíte zhodiť zopár kilogramov, alebo sa len chcete zdravo stravovať. Herečka a mama troch dcér Denise však avokádo nekonzumuje len kvôli skvelej postave, ale aj kvôli celkovej kvalite pleti, ktorú avokádo perfektne vyživuje. Na avokádo nedá dopustiť ani počas starostlivosti o svoje husté vlasy. Práve z tejto potraviny si totižto pripravuje masku na vlasy, do ktorej pridáva okrem avokáda aj kokosový a olivový olej.

Inšpirujte sa: Balzam na pery okolo očí, alebo víno vo vani: Známe osobnosti a ich bláznivé ´beauty´ triky...

Okrem avokáda sa herečkin jedálniček skladá aj z iných čerstvých surovín, zeleniny, kuracieho mäsa, vločiek, hnedej ryže, či ovocia. Tak, ako nedá na avokádo dopustiť Denise, nechýba ani v jedálničku ďalších slávnych žien. Aj krásna Gwyneth Paltrow, Miranda Kerr, Victoria Beckham, či Kim Kardashian túto zdravú potravinu často konzumujú. 

- Najčítanejšie -