Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa na romantické fotografie ako sa Jennifer Lopez hrá na turistku v Paríži so svojou láskou!

Zahraničné celebrity

Nebolo to tak dávno, čo sa krásna a nestarnúca Jennifer pochválila svojou novou láskou a dala najavo, že pravdepodobne teraz našla toho pravého. Svoju sociálnu sieť pred pár dňami obohatila nielen o romantické, ale aj sexi fotografie z Paríža.

Napriek zaneprázdnenosti čas na romantiku si našli

Slávny pár pozostávajúci zo speváčky a herečky J Lo a bývalého amerického hráča baseballu, Alexa Rodrigueza, zverejnil svoj vzťah len začiatkom roka, ale už padali na adresu jeden druhého obdivné slová plné lásky. Obe hviezdy majú dve deti z predchádzajúcich vzťahov ako aj pracovné záväzky, nehovoriac o tých, ktoré súvisia s ich popularitou. Napriek tomu sa snažia spolu tráviť tak veľa času, ako sa len dá. Tak sa krásna Jennifer pochválila na Instagrame takýmito romantickými fotografiami.

Mohlo by vás zaujímať: Nový muž Jennifer Lopez nešetrí chválou na adresu svojej priateľky: Takéto vyznanie a ešte k tomu v priamom prenose!

J Lo vždy vo veľkom štýle

Ako J Lo priznala na svojej sociálnej sieti, fantastický obed si so svojou láskou dopriala priamo v Louvri. Práve odtiaľto pochádza táto fotografia, na ktorej je vidno, že všetko, čo J Lo robí, robí vo veľkom štýle a vie si to patrične aj vychutnať, čomu sa prispôsobil aj jej partner. Alebo že by boli v tomto rovnakí?

Momentky, ktoré hovoria sami za seba

Nejaké tie momentky svojho hriešne zvodného dekoltu a ešte slávnejšieho pozadia nevynechala J Lo tiež. Takáto priam luxusná fotografia sa jej podarila urobiť, predstavte si, na toalete, a tiež to takto okomentovala: „Keď nájdeš samu seba v tej najkrajšej kúpeľni vôbec...“

Čítajte tiež: Premeny sexi latino.americkej divy počas niekoľkých rokov: Jennifer Lopez vyzerá v 47 rokoch naozaj úchvatne

Jej partner však ničím nezaostával a rovnako sa nechal vyfotiť aj v takýchto sexi mužských pózach. Pri pohľade na jeho silnú a svalnatú postavu môžeme smelo vyhlásiť, že J Lo ho môže v dobrom závidieť nejedna žena.

Paparazzom neunikli

Pozornému oku paparazzov však táto slávna dvojica neunikla, hoci sa snažili tváriť a vychutnávať mesto lásky ako obyčajní turisti, ktorí si dopriali napríklad aj zmrzlinu, prechádzku mestom v objatí či a iné.

Neprehliadnite: Jennifer Lopez nikdy nemala núdzu o mužov: Neuveríte, s koľkými vo svojom živote sa táto sexi diva skutočne zaplietla

Tak sa zdá, že dvojica je ešte stále vo fáze zamilovanosti a len čas ukáže, či sú jeden pre druhého tým pravým.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe