Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvá príťažlivosti Carrie Bradshaw, ktoré sa od nej môžeme učiť: Pre toto bola pre pána Božského stále nedobytná

Zahraničné celebrity

Hoci to nejaký ten rôčik trvalo a slávna seriálová postava Sexu v meste, Carrie Bradshaw si prešla vzťahmi s viacerými mužmi, nakoniec sa svojho happyendu s pánom Božským dočkala. Vďaka čomu sa však k nej stále vracal a nakoniec ostal?

Sarah Jessica Parker v úlohe úspešnej, inteligentnej a módou posadnutej žurnalistky Carrie Bradshaw a Chris North v úlohe nedostupného a neodolateľného pána Božského, alias Johna Jamesa Prestona,  na ktorého nevedela hlavná hrdinka len tak zabudnúť. Táto lovestory musela skončiť šťastným koncom, čo poviete? Ale čo bolo to, čo pána Božského nakoniec presvedčilo, že toto je žena jeho života? 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie myšlienky zo seriálu Sex v meste, v ktorých sa nájde každá žena: Tieto sme si zapamätali najviac!

S pánom Božským mala božskú trpezlivosť

Ani nedokážeme spočítať koľkokrát sa táto dvojica zišla a znova rozišla. Hoci Carrie vedela od začiatku, že je to osudový muž jej života, pán Božský stále nevedel, čo chce. Preto sa k nej stále vracal, no ostal len na chvíľku, pretože sa zľakol. Istý čas dokonca bola len jeho dobrou kamarátkou, nakoniec však pochopil, že žena, ktorá dokáže mať takúto božskú trpezlivosť s jedným chlapom si zaslúži jeho pozornosť, ale predovšetkým lásku, navždy. 

V mene lásky sa neváhala aj ponížiť

Nehovoríme, že pred mužom, ktorého milujete, sa musíte ponižovať. Ale to, že aj skutočne milujete, robíte aj veci, ktoré by ste za normálnych okolností nikdy neurobili. Carrie pán Božský opustil a oženil sa s inou. Hoci sa snažila zabudnúť a našla si iného muža, v momentne ako sa znova objavil na scéne a povedal jej, že je tá pravá, neváhala na poníženie zabudnúť, odpustiť a dať druhú šancu. Nuž aj o tom je pravá láska, nie?  

Čítajte tiež: 10 pikošiek z kultového seriálu Sex v meste: Vieme, kto zdedil šatník Carrie, aj prečo ste ju nikdy nevideli nahú!

Vždy bola sama sebou

Postava Carrie Bradshaw sa nikdy na nič nehrala. Mala svoj štýl, svoje vysoké topánky, v ktorých rozhodne vedela chodiť, svoje hobby, svoje zvláštne kamarátky s vlastnými vzťahovými problémami, svoj život, za ktorý sa nikdy nehanbila. Svoje názory na všetko, vrátane sexu, o ktoré sa verejne podelila a vďaka tomu jej osudový muž pochopil, že len pri nej dokáže byť aj on sám sebou.

Úprimnosť nadovšetko

Keď ho milovala, tak mu to povedala. Keď ju sklamal, poslala ho preč. Keď ju nakoniec presvedčil, otvorila mu svoju náruč. V ktorejkoľvek etape ich života, či už bola jeho partnerkou, milenkou alebo len jeho kamarátkou, bola k pánovi Božskému úprimná a povedala nie to, čo chcel počuť, ale čo musel počuť, aby sa spamätal a zistil kto pred ním stojí. 

Neprehliadnite: Sarah Jessica Parker a jej muži zo seriálu Sex v meste: Takto to chodí aj v živote!

Čo myslíte, stojí za pokus, nechať sa inšpirovať hlavnou hrdinkou kultového seriálu Sex v meste, ktorá napokon svojho osudového muža dostala?

- Najčítanejšie -