Presunúť na hlavný obsah

Spisovateľka a podnikateľka Martha Stewart prezradila tajomstvo šťastného manželstva: Toto po zásnubách nerobte!

Zahraničné celebrity

Američanka Martha Stewart je skutočne všestranná žena. Bývalá modelka, podnikateľka, spisovateľka a televízna osobnosť je tiež známa svojimi radami v oblasti života a vzťahov.

Martha Stewart si počas kariéry prešla mnohými trendmi v oblasti vzťahov. Napriek tomu nesúhlasí so všetkým, čo prináša dnešná moderná doba. Toto je najproblematickejší novodobý trend, s ktorým by ste mali pre dobro vášho vzťahu jednoducho skoncovať.

Čítajte aj: Najsexi mamička na instagrame: Pri pohľade na dánsku modelku neuveríte, že vychováva malú dcérku!

Príliš dlhé zásnuby

Ak vás partner požiadal o ruku a napriek tomu svadbu ani po rokoch nezorganizujete, podľa Marthy máte problém. Ona sama nie je fanúšikom dlhých zásnub, pretože práve tie sú nakoniec zodpovedné za rozchody, odlúčenia a podobné situácie. V jednom z rozhovorov sa tiež vyjadrila k tomu, že po zásnubách by mali obaja partneri veci pre dobro vzťahu urýchliť. "Ak ste už zasnúbená, urýchlite to. Nebuďte z tých, ktoré zostanú zasnúbené aj tri roky." Zásnuby, ktoré trvajú viac ako tri roky, sú podľa podnikateľky a spisovateľky "pasé." Podľa nej by dvaja ľudia nemali byť zasnúbení viac ako šesť mesiacov. 

Dnešné ženy túžia po rozprávkových svadbách, a preto dokážu svadbu plánovať dlhšie, ako je to v konečnom dôsledku potrebné. Toto úsilie by sme mali v skutočnosti vložiť skôr do kvality manželstva, ako do zbytočne dlhého plánovania svadby. Podnikateľka a spisovateľka si myslí, že je zbytočné príliš dlhé plánovanie a že dnešné ženy to majú ľahšie, ako tie v minulosti. "Majú peniaze, sú zamestnané a niektoré z nich aj bystré. Práve preto dokážu naplánovať nezvyčajné, odlišné a hlavne vzrušujúce typy svadieb."

Mohlo by vás zaujímať: Princ William, Beyoncé a aj iné celebrity nenosia svadobné obrúčky: Dôvody niektorých vás prekvapia

Myslíte si, že dlhé zásnuby môžu vzťahu nakoniec ublížiť?

spolu hlasovalo 156 ľudí

áno
139
nie
17

- Najčítanejšie -