Presunúť na hlavný obsah

Stačilo zmeniť toto, aby na fotkách vyzerali mladšie: Tieto triky krásy používajú celebrity každý deň

Zahraničné celebrity

Sú síce v zrelom veku, ale presne vedia, čo urobiť, aby na svojich fotografiách vyzerali mladšie ako v skutočnosti. Skúste to aj vy!

Jenna Dewan pózuje zospodu

Herečka a tanečnica Jenna Dewan svoju zrelú pleť a začínajúce vrásky skrýva na fotkách práve tým, že sa fotí zospodu a vypne bradu. Natiahne tak krk a oblasť okolo úst, na ktorej vrásky hneď po očiach vidno najčastejšie. Nie je to až také zložité, čo poviete?

Inšpirujte sa: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Gisele Bündchen kamufluje prekvapeným výrazom

Vrásky okolo úst modelka Gisele Bündchen šikovne maskuje "prekvapením". Celkom jednoducho tak zväčší svoje oči, zbaví sa vrások v ich okolí a pleť v oblasti úst poľahky vypne. Také jednoduché a predsa účinné, no nie?

Jennifer Lopez a fotky vo výške

Na líniu nosa a oblasť tváre bez vrások, takto púta pohľad speváčka Jennifer Lopez. Väšina jej fotiek na sociálnych sieťach je je fotená práve zhora, pričom tak svoju tvár opticky zužuje a obasti s vráskami, ktoré sú v jej veku prirodzené, dokonale zakrýva.

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Lopez a jej partner majú dokonalý vzťah: Čo všetko sa nachádza za ich harmonickými rodinnými pomermi?

Pootvorené ústa Cindy Crawford

Táto dáma, ktorá je neodolateľná aj vo svojom zrelom veku vie, ako na to. Na fotografiách pózuje s jemne pootvorenými ústami, ktoré jej opticky natiahnu pokožku okolo brady a čeluste a bez obáv ju vypnú. Rozdiel je skutočne viditeľný.

Victoria Beckham vždy len z boku

Módna návrhárka Victoria Beckham sa fotí v zásade z jedného uhla, a to tak, aby fotoaparát zachytil jej lícne kosti bez vrások a upriamil pozornosť práve na ne. Oblasť očí, kde sa u nej vrásky vyskytujú najviac, púta v totmo prípade oveľa menej pozornosti.

Nenechajte si ujsť: Eva Longoria a Victoria Beckham nie sú len priateľky, ale aj skvelé matky: Aj tieto veci spájajú ich štýl výchovy

Koho trik je podľa vás najúčinnejší?

spolu hlasovalo 120 ľudí

 

- Najčítanejšie -