Stačilo zmeniť toto, aby na fotkách vyzerali mladšie: Tieto triky krásy používajú celebrity každý deň

Sú síce v zrelom veku, ale presne vedia, čo urobiť, aby na svojich fotografiách vyzerali mladšie ako v skutočnosti. Skúste to aj vy!

Modelka Cindy Crawford pri fotení naschvál otvára pery, aby tak vyhladila vrásky okolo úst

Modelka Cindy Crawford pri fotení naschvál otvára pery, aby tak vyhladila vrásky okolo úst

Zdroj: instagram.com/cindycrawford, Profimedia

Jenna Dewan pózuje zospodu

Herečka a tanečnica Jenna Dewan svoju zrelú pleť a začínajúce vrásky skrýva na fotkách práve tým, že sa fotí zospodu a vypne bradu. Natiahne tak krk a oblasť okolo úst, na ktorej vrásky hneď po očiach vidno najčastejšie. Nie je to až také zložité, čo poviete?

Inšpirujte sa: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Gisele Bündchen kamufluje prekvapeným výrazom

Vrásky okolo úst modelka Gisele Bündchen šikovne maskuje "prekvapením". Celkom jednoducho tak zväčší svoje oči, zbaví sa vrások v ich okolí a pleť v oblasti úst poľahky vypne. Také jednoduché a predsa účinné, no nie?

Jennifer Lopez a fotky vo výške

Na líniu nosa a oblasť tváre bez vrások, takto púta pohľad speváčka Jennifer Lopez. Väšina jej fotiek na sociálnych sieťach je je fotená práve zhora, pričom tak svoju tvár opticky zužuje a obasti s vráskami, ktoré sú v jej veku prirodzené, dokonale zakrýva.

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Lopez a jej partner majú dokonalý vzťah: Čo všetko sa nachádza za ich harmonickými rodinnými pomermi?

Pootvorené ústa Cindy Crawford

Táto dáma, ktorá je neodolateľná aj vo svojom zrelom veku vie, ako na to. Na fotografiách pózuje s jemne pootvorenými ústami, ktoré jej opticky natiahnu pokožku okolo brady a čeluste a bez obáv ju vypnú. Rozdiel je skutočne viditeľný.

Victoria Beckham vždy len z boku

Módna návrhárka Victoria Beckham sa fotí v zásade z jedného uhla, a to tak, aby fotoaparát zachytil jej lícne kosti bez vrások a upriamil pozornosť práve na ne. Oblasť očí, kde sa u nej vrásky vyskytujú najviac, púta v totmo prípade oveľa menej pozornosti.

Nenechajte si ujsť: Eva Longoria a Victoria Beckham nie sú len priateľky, ale aj skvelé matky: Aj tieto veci spájajú ich štýl výchovy

Koho trik je podľa vás najúčinnejší?

Jenny Dewan
7
Gisele Bündchen
9
Jennifer Lopez
17
Cindy Crawford
57
Victorie Beckham
23
Hlasovalo: 113

 

Foto:
instagram.com/cindycrawford, instagram.com/jennadewan, instagram.com/gisele, instagram.com/jlo, instagram.com/victoriabeckham, Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba