Presunúť na hlavný obsah

Eva Longoria a Victoria Beckham nie sú len priateľky, ale aj skvelé matky: Aj tieto veci spájajú ich štýl výchovy

Zahraničné celebrity

Najlepšie priateľky, ktoré majú už vyše mesiaca o jednu spoločnú vec navyše. Obe sú mamami. A čo spája ich výchovu?

Známe krásky mamami

Po tom, čo na konci júna herečka Eva Longria porodila svojho prvorodeného synčeka Santiaga, má so svojou najlepšou priateľkou a módnou návrhárkou Victoriou Beckham opäť o jednu spoločnú vec navyše. Obe sú mamičkami a zatiaľ, čo Victoria sa doma pasuje hneď s tromi ratolesťami, Eva si tento pre ženu vzácny čas užíva po prvýkrát. Niektoré veci však výchovu oboch dám spájajú už teraz.

Inšpirujte sa: Odlišujú sa v toľkých veciach a predsa sú kamarátky: Toto spája Evu Longoriu a Victoriu Beckham

Dojčenie od prvého dňa

Aj keď si v súčasnosti veľa matiek vyberie práve umelé mlieko, a to z rôznych dôvodov, herečka a aj jej priateľka Victoria, sa pri svojich deťoch rozhodli pre prirodzené dojčenie. Victoria sa priznala, že si čas, keď kŕmila svoju malú Harper, nesmierne užila, nikdy nezažila krajšie obdobie a puto, ktoré sa jej tak s dcérkou vytvorilo si doteraz nevie vynachváliť.

Mohlo by vás zaujímať: Svadba po štyridsiatke: Latino kráska Eva Longoria povedala svoje áno už po druhýkrát a hviezdni hostia nemohli chýbať

Eva Longoria síce na svojej sociánej sieti nie je nadšená zo svojich strapatých vlasov, ktoré sa pri dojčení pomaly stávajú jej účesom číslo jeden, čas osamote pri kŕmení Santiaga jej však ako matke prináša neuveriteľné pocity.

Majú to pod palcom aj bez materskej

Aj keď obe dámy chvíľku po pôrode aspoň čiastočne nastúpili naspäť do chaosu a pracovného kolobehu, rodinu stále považujú za prvoradú, a aj preto si svoje pracovné povinnosti od súkromia striktne oddeľujú. Eva sa zdôverila s faktom, že aj keď je oficiálne ešte čerstvou mamičkou a nemala by pracovať, jedno fotenie vtesnala do svojho harmonogramu, no neskôr už všetok čas patrí bábätku.

Prečítajte si aj: Pohľad do zákulisia Beckhamovej 40-ky: Takto ich s Victoriou môžete vidieť len málokedy

Rovnako je na tom aj Victoria Beckham, ktorá je síce vo všeobecnosti neuveriteľne zaneprázdnená, rodinné víkendy a večere sú však základom, ktorý nikdy neporuší a ani tesne po pôrode tomu nebolo inak.

Túliaci rituál

Aj keď by ste možno povedali, že je Harper na zaspávanie na maminom pleci už trošku veľká, Victoria práve tento čas s dcérkou miluje. Aj po rokoch naň nedajú dopustiť a vyzerá to tak, že jej priateľka Eva na tom bude rovnako. Síce jej maličký syn Santiago má len niečo vyše mesiaca, už teraz je ranné túlenie jednou z vecí, ktorá k nim jednoducho patrí a asi sa nikdy nezmení. Uvidíme, zatiaľ im však prajeme hlavne veľa zdravia a radosti zo spoločných chvíľ!

Nenechajte si ujsť: Najsexi celebrity sveta, ktoré chlapi napriek tomu podviedli: Takto sa s tým vyrovnávali

- Najčítanejšie -