Presunúť na hlavný obsah

Prvá dáma Brigitte Macron a Angelina Jolie patria medzi súčasné ikony: Spája ich oveľa viac než len status

Zahraničné celebrity

Francúzska ženská ikona politického sveta Brigitte Macron a známa herečka Angelina Jolie by si pokojne mohli rozumieť aj v súkromí. Neveríte? Pozrite sa, čo všetko dámy spája.

Záujem o osudy detí

Prvá dáma Francúzska Brigitte Macron od začiatku svojho pôsobenia po boku svojho manžela Emanuela Macrona, plní svoju reprezentatívnu rolu tak trochu inak. Šarmantná dáma sa skutočne zaujíma o osudy ľudí, navštevuje nemocnice a s postihnutými naozaj prichádza do kontaktu. Práve to má spoločné s herečkou a bojovníčkou za vzdelanie a slušné podmienky pre deti v Iraku, Angelinou Jolie. Obe svoju empatiu a lásku k deťom prejavujú aj na verejnosti.

Inšpirujte sa: Angelina Jolie svojim deťom odovzdáva jednu dôležitú radu: Dostala ju od kráľovnej Alžbety a vzala k srdcu

Jednoduchá elegancia

Aj tak by sa dal nazvať štýl, s akým obe dámy predstupujú pred objektívy fotografov. Nehrajú sa celkom na nič, len využívajú svoju prirodzenú krásu a zrelosť, dokopy s citom pre módu a štýl. Brigitte Macron sa stala ikonou šatníka mnohých Fancúzok a inak tomu nie je ani pri samotnej Angeline.

Nenechajte si ujsť: Herečka Angelina Jolie dáva svojim dcéram obdivuhodné rady: Toto by mala svojej dcére povedať každá mama

Osudy utečencov a chudobných

Francúzske kolónie a ich obyvatelia, zaujímajú prvú dámu Brigitte Macron rovnako, ako sýrski utečenci, ktorých osud nedá spávať práve Angeline. Obe dámy si neodpustia návštevu týchto významných miest, v ktorých nie je vždy situácia ružová a vyjadrujú tým svoj súcit, a ochotu pomôcť im vysporiadať sa s prekážkami.

Rozvaha a pokoj

Aj ten vyžaruje z oboch dám už na prvý pohľad. Jednoduchý neprekombinovaný mejkap, schopnosť prijať starnutie ako znak zrelosti a celková vyrovnanosť, je výsadou, ktorou disponujú práve tieto dve dámy. Už na prvý pohľad vidieť, že vedia, ako vystupovať v spoločnosti, nepotrebujú prehnaný styling ani účes. Jednoducho sú samé sebou a práve tým si získali obdiv spoločnosti, a v neposlednom rade aj ten náš.

Prečítajte si aj: Herečka Angelina Jolie dáva svojim dcéram obdivuhodné rady: Toto by mala svojej dcére povedať každá mama

Máte radi Brigitte Macron a Angelinu Jolie?

spolu hlasovalo 290 ľudí

Áno
140
Nie
150

- Najčítanejšie -