Presunúť na hlavný obsah

Francúzska prvá dáma: Brigitte Macron svojím štýlom a charizmou robí vyše 20-ročný vekový rozdiel nepovšimnuteľným

Zahraničné celebrity

Nový prezidentský pár Francúzska by sa pokojne dal pokladať za výnimočný. Brigitte a Emmanuela Macronovcov totiž delí až 25 ročný vekový rozdiel, no napriek tomu im to spolu neskutočne sekne.

Láska priamo z lavice

Všetko sa začalo, keď mal súčasný francúzsky prezident ešte len 15 rokov a zahľadel sa do svojej učiteľky literatúry, Brigitte. Ich láska ale nedostala zelenú hneď a na skutočnú svadbu si museli počkať až do roku 2007, kedy už Brigette bola rozvedená so svojím prvým manželom, bankárom Andrém Louisom Auzièreom. Už ako sedemnásťročný jej však Emmanuel sľúbil, že si ju raz vezme, čo nakoniec, síce o niekoľko rokov neskôr, aj splnil.

Inšpirujte sa: Prvá dáma Ameriky Melania Trump: Kde a za akých okolností sa zoznámila s miliardárom Donaldom Trumpom?

Vekový rozdiel však akoby sa stratil

Po tom, čo sa Emmanuel stal novozvoleným prezidentom Francúzska a Brigitte následne prvou dámou, ich neuveriteľný vekový rozdiel leží v žalúdku nejedného odporcu. Dokonca i konzervatívna časť Francúzov si na novinku na politickej scéne musí pomaly ale isto zvykať.

Nenechajte si ujsť: Najkrajšie outfity Melanie Trump: Nová prvá dáma Ameriky si dáva na svojom vzhľade záležať

Čo sa však naozaj poprieť nedá, je neuveriteľne chic a mladistvý vzhľad samotnej prvej dámy. Matka troch detí z bývalého manželstva a stredoškolská učiteľka, ktorá sa ani v súčasnej úlohe nevzdá práce s mládežou, je totiž franúzskou módnou ikonou a vzorom pre mnoho žien v rovnakom veku.

Aj ako šesťdesiatnička vyzerá vždy dokonale

Nezameniteľný elegantne ležérny štýl franúzskej prvej dámy, ktorý dopĺňa svojským humorom a správaním na úrovni, jej dodáva to správne vyžarovanie. Sama si síce netypický vekový rozdiel uvedomuje, berie ho však s humorom. Podstatné je pre ňu to, že si s Emmanuelom dokonale rozumejú a rodinu tvoria spoločne s jej tromi deťmi a siedmymi vnúčatami z predchádzajúceho manželstva.

Neprehliadnite: Na túto výchovnú metódu nedá prvá dáma Melania Trump dopustiť: Vďaka nej má so synom dobrý vzťah

Nielen krásna, ale i inteligentná

Brigitte sa nechala počuť, keď hovorila o neuveriteľnej inteligencii svojho terajšieho manžela už počas strednej školy. Práve jeho intelekt ju k nemu nesmierne priťahoval. Ona sama však absolútne nezaostáva. Jej tvrdá práca s mládežou, zanietenie a vízia ju budú sprevádzať aj v jej súčasnej pozícii. Zdá sa, že po boku nového prezidenta nebude prezentovať len skvelý štýl a nepopierateľný cit pre módu, ale i svoje názory a nové nápady v súvislosti so štúdiom a prípravou mladých Francúzov na ich budúci život. 

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa raňajkami štíhlej Ivanky Trump: Na tieto dve jedlá nedá ráno dopustiť

Myslíte si, že to Brigitte a Emmanuelovi pristane?

spolu hlasovalo 931 ľudí

Áno
625
Nie
306

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus