Presunúť na hlavný obsah

Ktoré známe celebrity zázračne zastavili čas a nezmenili sa už niekoľko rokov? Tieto ženy poznajú elixír mladosti

Zahraničné celebrity

Každá žena túži po večnej mladosti a nestarnúcej kráse. Aj keď sa to môže zdať na prvý pohľad nereálne, poznáme ženy, ktoré toto tajomstvo elixíru mladosti naozaj poznajú.

Pri pohľade na nich len krútite hlavou, ako je možné, že takmer vôbec nestarnú. Reč je o slávnych osobnostiach, ktoré sú známe aj svojím nestarnúcim šarmom a mladistvým vzhľadom. Ako to len robia?

Prečítajte si aj: Vďaka tomuto jedlu si udržali herečky zo seriálu Priatelia ukážkové postavy: Každý deň počas natáčania jedli toto

Halle Berry

Čerstvá 50-tnička Halle Berry sa môže pochváliť naozaj skvelými génmi. Jej olivová pokožka a dokonalé krivky vždy lákali pozornosť. Pri sledovaní jej kariéry však akosi zabúdame, že Halle vyzerá rovnako ako na začiatku svojich hereckých skúseností.

Rene Russo

Jednu vec vám musíme povedať. Rene Russo má 63 rokov! Kto by to bol povedal pri pohľade na túto príťažlivú ženu? Nevieme, aké skrášľovacie procedúry postúpila, ale jedno je jasné, Rene vyzerá minimále o 20 rokov menej.

Jane Fonda

Existuje len málo ľudí, ktorí by netvrdili, že vyzerá na svoj vek neuveriteľne. Aj keď má za sebou pár plastických úprav a kontroverznú minulosť, stále si zachovala svoju krásu a ženskosť. Uverili by ste tomu, že táto americká herečka má 79 rokov? 

Christie Brinkley

Žena, ktorá bola počas svojho výslnia považovaná za najkrajšiu ženu sveta, si stále zachovala titul nádhernej ženy. Bývalá modelka Christie Brinkley má dnes 63 rokov a my len nechápeme, ako je to vôbec možné. 

Mohlo by vás zaujímať: Na prvý pohľad naozaj nádherná žena, ktorá to dotiahla ďaleko: V skutočnosti však táto kráska bola v minulosti muž

Geena Davis

61-ročná herečka má neskutočný dar od Boha. Jej pleť je takmer bez jedinej vrásky, a to aj napriek tomu, že za sebou nemá žiadne plastické operácie. Na svoj vek vyzerá neuveriteľne mladistvo a veľmi sviežo.

 

- Najčítanejšie -