Presunúť na hlavný obsah

Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Slovenské celebrity

Popri svojej práci je aj neustále na cestách. Krásna modelka Andrea Verešová však veľmi dobre vie, ako si svoje zahraničné pracovné cesty užiť ma maximum.

Je pracovitá a neustále pozitívne naladená. Modelka Andrea Verešová má v génoch neuveriteľnú krásu avšak nikdy neprestala pracovať na projektoch, ktoré pre ňu veľa znamenajú. Aj vďaka tomu má možnosť cestovať po prekrásnych miestach na svete. 

Prečitajte si tiež: Vlasové premeny Simony Krainovej: Ženy s podobnými črtami tvare si môžu dopriať tieto typy účesov

Luxus po francúzsky 

Modelka Andrea Verešová si na svojich malých dovolenkách užíva luxus plnými dúškami. Ochutnávky tradičnej kuchyne a fotografie s pamiatkami nesmú chýbať. Sama kráska však vždy ohuruje svojimi outfitmi, ktoré krásne dopĺňajú prostredie, v ktorom sa nachádza. Vysoké topánky ani na potulkách mestom nesmú chýbať.

Aj keď pohodlie je prvoradé, modelka už po rokoch praxe vie, ako v nich prejsť aj celé dni. Nádherne jej predlžujú už beztak dlhé nohy a sú skvelou čerešničkou na torte k jej outfitom.

Krásy prírody v spojení so ženskou krásou

Slovenská príroda je samozrejme Andreinmu srdcu najbližšia. Ani vo Francúzsku si však krásna modelka nenechá ujsť potulky po prírodných krásach. Obklopená zeleňou si Andrea Verešová užíva ten pravý relax, ktorý má možnosť vychutnať si iba počas niekoľkých nepracovných dní. 

Mohlo by vás zaujímať: Topmodelka Martina Krnáč Valková sa čoskoro stane hrdou ”dvojmamou”: Pozrite sa, ako jej tehotenstvo pristane

Jedlo je jej láska

Na svoju postavu si modelka Andrea Verešová stále dáva pozor. Je vo svojej najlepšej forme, avšak pre dobroty, ktoré ponúka Francúzsko sa vždy rozhodne zhrešiť. Bohaté raňajky, šampanské či morské plody. Toto sú jedny z modelkiných najobľúbenejších francúzskych špecialít, ktoré by ste si ani vy nemali nechať pri návšteve Francúzska ujsť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus