Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham svojej Harper vštepuje jednu dôležitú vec: Každá mama by mala vo svojej dcérke podporiť toto

Zahraničné celebrity

Módna návrhárka a ikona Victoria Beckham nie je len zaneprázdnenou módnou ikonou, ale aj skvelou matkou.

Harper si zaslúži voľnosť

Beckhamovci nie sú len taká bežná hollywoodska rodina, stačí keď vezmeme do úvahy len počet ich šťastných a šikovných ratolestí. Victoria s Davidom sa totiž nevedeli zmieriť s faktom, že by ich rodinka bola ukrátená o dcérku, a tak sa nakoniec zastavili až pri čísle štyri. Žiadne zo svojich detí však nezanedbávajú a snažia sa mu venovať rovnako veľkú pozornosť.

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa farebnými kombináciami Victorie Beckham: Tieto tri farby na nej na jar uvidíte najčastejšie

Obzvlášť však pokiaľ ide o malú princeznú menom Harper, ktorá sa vo svojich šiestich rokoch stala symbolom milého a šikovného dievčatka, ktoré talent na módu a štýl zdedilo priamo po svojej matke. A práve tá sa jej svojou výchovou snaží ukázať, že jej možnosti sú neobmedzené a žáleží skutočne len na nej, čomu sa bude v budúcnosti venovať.

Mohlo by vás zaujímať: Zázračné oleje, na ktoré nedá štýlová Victoria Beckham dopustiť: Vďaka tomuto vyzerá po 40-tke skvele

Už teraz inklinuje k móde, no baví ju aj kopať do lopty

Aj preto sa jej Victoria ako rodič, snaží čo najmenej zasahovať do rozhodnutí, ktoré súvisia s jej záľubami. Je jasné, že ju poteší, ak sa očarujúca Harper prejde po byte v lodičkách alebo si skúša mamine sukne, rovnako tak sa však nevie vynadívať ani na to, ako jej dcérka zažíva svoju prvú lekciu futbalu. Nechce totiž, aby akýmkoľvek spôsobom cítila tlak, ktorý by jej bránil v rozvoji toho, pre čo sa sama rozhodne.

 

Someone’s ready for her first football lesson

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham),

Najdoležitejšie je jej osobné šťastie

Niekto by povedal, že na podobné voľnomyšlienkárstvo je ešte v Haperinom veku príliš skoro, Victoria má však celkom iný názor. Práve kvôli faktu, že je ich rodina verejne známa, snaží sa pri svojich deťoch znížiť neustály tlak aspoň tým, že ich nechá rozhodovať sa o ich vlastnej budúcnosti celkom samostatne. Ako matka totiž považuje za správne, ak svoje deti usmerňuje len do takej miery, aby tým neutrpela ich integrita. 

Aj Vy si myslíte, že dať deťom voľnosť pri výchove, je dôležité?

spolu hlasovalo 158 ľudí

Áno
141
Nie
17


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus