Presunúť na hlavný obsah

Najsexi celebrity sveta, ktoré chlapi napriek tomu podviedli: Takto sa s tým vyrovnávali

Zahraničné celebrity

Tieto krásky riešia problémy smrteľníčok a s neverou sa každá z nich vyrovnala po svojom...

Tri najčastejšie dôvody, prečo muži svoje ženy podvádzajú sú: 

  • Žena je workoholička 
  • Žena je citovo vyprahnutá
  • Muž je obyčajný chrapúň

Čo myslíte, ktoré z týchto vysvetliviek platí pre tieto krásky, ktorým boli ich partneri neverní? 

Prečítajte si: Milenky známych mužov, ktoré to dotiahli až pred oltár! O niektorých z nich ste to ani netušili

Jennifer Aniston

Okrem toho, že ju pozná celý svet a tento rok bola vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta, prešla si herečka aj krutým obdobím. O tom, že jej bývalý manžel ju ešte počas manželstva podvádzal z ďalšou kráskou Angelinou Jolie vie každý, kto sa len trošku zaujíma o mediálny svet. Brad Pitt požiadal o rozvod ešte v ten rok, kedy sa s Angelinou dali dokopy. Jennifer s tým bojovala dlhé obdobie, no dnes je znovu vydatá a šťastná. 

Prečítajte si: Dvadsať rokov si Jennifer Aniston drží stále rovnakú hmotnosť: Toto je tajomstvo jej úspechu

Kate Upton

Očarujúca modelka s telom bohyne má dokonca viac skúseností s neverou. Niekoľkokrát sa vyjadrila k tomu, že skončila so zlomeným srdom kvôli partnerovej nevere. Pre ženy, ktoré si tým prešli má jednu radu. „Najlepšou odplatou je proste odísť a nestrácať ani jednu sekundu myšlienkami na takúto zradu.“ 

Sandra Bullock 

O nevere vie svoje aj americký miláčik Sandra Bullock. Jej bývalý manžel Jesse James bol prichytený s inými ženami niekoľkokrát. Aj keď Sandre sľuboval vernosť a dokonca chodil na terapie, herečka mu jeho nevery neodpustila a urobila tak určite správne. 

Princezná Diana

Všetkými milovaná princezná Diana šokovala, keď v jednom rozhovore spomenula neveru jej manžela princa Charlesa. Charles a Camilla Powles sa stretli ešte pred tým, než sa princ zoznámil s Dianou. Počas manželstva sa začali znovu stretávať a ich vzťah pretrváva. 

Beyonce

Aj kráľovná si to zažila. Mega hviezda Beyonce spomína v novom albume manželovu neveru, ktorá bola skloňovaná už dávno predtým. Ako Riahanna, tak aj speváčka Mya sa objavili na zozname možných žien, s ktorými mal mať Jay-Z pomer. Manželia sú aj napriek nevere stále spolu a ich vzťah to zatiaľ nepoložilo. 

Victoria Beckham

Je až ťažké uveriť, že „dokonalý“ David Beckham bol svojej manželke neverný. Jeho osobná asistentka Rebecca Loos na neho prezradila, že svoju ženu podviedol, aj keď David to doterz popiera. Ich manželstvo to ale ustálo a stále tvoria krásny pár. 

Prečítajte si: Pohľad na sexi telá celebrít v CIVILE: Prezradíme vám, čo na každú platí v závislosti od typu postavy!

Eva Longoria

Krásna herečka a jedna zo zúfalých manželiek Eva Longoria poslala svojho manžela Tonyho k vode po tom, ako sa dozvedela o jeho nevere. Eva objavila v manželovom telefóne množstvo správ, ktoré len potvrdili jej predtuchu. Aj také krásky ako je Eva, si prechádzajú búrlivými vzťahmi. 

- Najčítanejšie -