Presunúť na hlavný obsah

Beyoncé si dovolenku s deťmi užívala priamo v Európe: Krásna jachta a táto jedna aktivita sa postarali o zážitok

Zahraničné celebrity

Beyoncé a Jay Z tento rok so všetkými tromi detičkami zavítali priamo do Európy. A ako vyzerala ich dovolenka?

Priamo do Európy

Tohtoročnú dovolenku, prvú už aj s dvojičkami Sirom a Rumi, si speváci Beyoncé a Jay Z užívali priamo v Európe, a to na súkromnej jachte, s ktorou sa plavili priamo do Talianska. Nešlo však len tak o hocijakú plavbu, spoločné chvíle im spríjemňovalo wellness priamo na palube, beauty salón, súkromné kino a basketbalový kurt. Rodinka si však aj napriek všetkým vymoženostiam užívala hlavne spoločné chvíle a vytúžený pokoj.

Inšpirujte sa: Štýlová dcéra Kim Kardashian: Najlepšie outfity malej North, v ktorých potvrdila svoj status hollywoodskej ikony

Večerný rituál

A to myslíme doslova. Zatiaľ čo 13-mesačné dvojičky, Sir a Rumi, už dávno spali, Beyoncé dokonale zladená so svojou staršou dcérkou Blue Ivy, praktizovala jogu za pomoci meditácie.

Speváčka sa jej venuje pravidelne, ale to, že ju pri tejto upokojujúcej činnosti sprevádza aj rozkošná Blue Ivy, vidíme po prvýkrát a milo nás to prekvapilo. Vidno, že po mame nezdedila len skvelý štýl, ale aj lásku k pokoju a odreagovaniu sa.

Mohlo by vás zaujímať: Malá Blue Ivy potvrdzuje status najrozmaznávanejšieho dieťaťa v Hollywoode: Viete, aké vymoženosti má k dispozícii?

Oddych pre každého

Okrem pokojných večerov si však rodina užívala aj samotné šantenie pri bazéne a výhľad, ktorý sa im z jachty naskytol. A tak zatiaľ, čo si štýlová staršia sestra spoločne s mamou pochutnávala na nealkoholickom drinku priamo v bazéne, otec Jay Z ukazoval mladšej Rumi krásy Európy.

Nenechajte si ujsť: Mama slávnej Beyoncé prehovorila o vnúčatách: Ako rastú dvojičky Rumi&Sir a ako sa zmenila ich sestra Blue Ivy?

Na podobné voľné chvíle by len málokto zabudol a nechcel si ich o pár dní opäť zopakovať, no nie? My teda určite áno!

Chceli by ste tento rok ísť na podobnú dovolenku?

spolu hlasovalo 74 ľudí

Áno
63
Nie
11

- Najčítanejšie -