Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Beyoncé spoločne s raperom Jay-Z na prekrásnej svadbe: Takto im to spoločne pristalo!

Zahraničné celebrity

Keď hviezdy svetových rozmerov žijú životy normálnych ľudí, môže to vyzerať aj takto! Známa speváčka Beyoncé spoločne s manželom Jay-Z a ich dcérkou Blue Ivy boli hosťami na svadbe svojich blízkych priateľov.

Aj keď sú síce zvyknutí na obrovský rozruch a záujem médií, z času načas žijú životy obyčajných smrteľníkov. Keď sa ich blízki priatelia rozhodli zorganizovať menšiu svadbu, Beyoncé s Jay-Z neváhali ani chvíľu a oslavu lásky prišli osláviť spoločne s ďalšími svadobčanmi. Na svadbe nechýbala ani ich rozkošná dcérka Blue Ivy a spoločne im to naozaj svedčalo. 

Mohlo by vás zaujímať: Tri pestúnky na jedno bábätko: Odhalíme vám oveľa viac pikošiek zo života dvojičiek Beyoncé a Jay Z-iho

Cenní hostia

Svadobná dvojica si taktiež nenechala ujsť fotografiu z cennými hosťami, ktorí patrili medzi pozvaných hostí. Z vydarenej momentky priam srší dobrá atmosféra, ktorá panovala na svadobnej hostine a široké úsmevy všetkých zúčastnených hovoria za všetko. Zdá sa, že aj Beyoncé, Jaz- Z a malá Blue Ivy sa úprimne zabávali a ich vytrhnutie s každodenného hviezdneho života im len a len prospelo. Veď aj oni sú len ľudia!

Najmladší hosť v najdrahšej róbe

Svadba sa konala v úzkom kruhu priateľov a rodiny v New Orleans a svadobné oslavy trvali celý víkend. Spevácka diva Beyoncé zvolila asymetrické bledé pastelové šaty, s plynulými gréckymi rukávmi a plášťom. Pôsobila šarmantne vkusne a svojou róbou nezatienila nevestu, čím si u nás získala veľký obdiv a sympatie. Ich dcérka Blue Ivy mala na sebe šaty z dielne detskej luxusnej značky Mischka Aoki. Roztomilé vyšívané šaty v krémovej farbe sa predávajú v hodnote 5 tisíc dolárov a zdá sa, že Blue Ivy mala na sebe najdrahší model zo všetkých zúčastnených dám.

 

Momentky zo svadby

Aj keď neexistuje veľa fotografií či záberov so spomínanej svadby blízkych priateľov zámej dvojice, niečo sa predsa len našlo. Na sociálnej sieti ženícha sa objavila aj momentka, na ktorej jej on spoločne s uznávaným raperom Jay-Z. Ktovie, o čom si títo dvaja tak náruživo šekali do ucha.

Inšpirujte sa: Lovci celebrít: Aký je skutočný život paparazzi fotografov? Verte nám, že im nie je, čo závidieť!

Zaľúbená dvojica

Známy párik je považovaný za najsledovanejšiu dvojicu v Amerike a ich život sa vymyká životom bežných smrteľníkov. Občas sa však stane, že sa aj im naskytne príležitosť vžiť sa do kože bežných ľudí a zabaviť sa napríklad na svadbe najblížších priateľov bez toho, aby boli stredobodom pozornosti.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus