Presunúť na hlavný obsah

Tri pestúnky na jedno bábätko: Odhalíme vám oveľa viac pikošiek zo života dvojičiek Beyoncé a Jay Z-iho

Zahraničné celebrity

Poviete si, že hviezdy formátu Beyoncé a J-Zay nás už ničím neprekvapia. Ale opak je pravdou. Čo sa týka tejto slávnej dvojice z hudobnej brandže, zdá sa, že toho majú „v rukáve“ ešte dosť. Tentoraz nás prekvapí pár pikošiek zo života ich novorodeniatok....

Éterické predstavenie zvyšku sveta

Je to len pár týždňov, čo sa krásna Beyoncé rozhodla podeliť o spoločnú fotografiu so svojimi najmladšími ratolesťami so zvyškom sveta. Ako sami môžete vidieť, nebola by to Beyoncé ako ju poznáme, keby sa len tak odfotila. Ona to má vždy premyslené a na tejto fotografii vyzerá doslova ako éterická bohyňa.

Mohlo by vás zaujímať: Beyoncé láme rekordy: Len 24 hodín od zverejnenia tehotenstva zarobila 6 miliónov a šialenstvo pokračuje

Pikošky, o ktoré sa (ne)chceli podeliť

Slávna dvojica, u ktorej extravagantnosti nie sú až také výnimočné, sa rozhodla mesiac po narodení ich dvojíčiek prezradiť aj isté podrobnosti, čo sa týka ich príchodu na tento svet, ale aj z ich života, ktorý na nich čaká v ich honosnej rezidencii. No a o tie, čo sa možno podeliť ani nechceli, sa postarali ich rodinní príslušníci či najbližší ľudia z okolia, ktorí ich nechtiac bulváru prezradili.

Tri opatrovateľky na jedno dieťa

Život s dvojíčkami je život s rukami plnými práce. Takže slávna dvojica mala určite počas prvých 6 týždňov od ich príchodu na svet, čo robiť. Avšak keďže si môžete dovoliť život aj trocha uľahčiť, prečo by ste to neurobili? Tak sa krásna Beyoncé  aj s manželom rozhodli najať až 6 opatrovateliek, tri na jedno bábätko. Ak k tomu prirátate ďalšie tri, ktoré sa už starajú o ich najstaršiu dcéru Blu Ivy, je ich už deväť. Len tak pre zaujímavosť, starať sa o deti takejto známej dvojice, je aj finančne zaujímavé. Ako informuje britský denník Mirror, jedna opatrovateľka dostane až 100 000 dolárov ročne a ich počet je tri preto, lebo ako uviedol zdroj blízky i okoliu páru, deti nespávajú v rovnakom čase, takže musia opatrovateľky pracovať po osem hodín a striedať sa. Takže je vykrytý celý deň aj noc.

Čítajte tiež: Tieto deti žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Žiadne stredná mená

Narozdiel od najstaršej dcéry, Blue Ivy, pri dvojíčkach sa Carterovci rozhodli vynechať stredné mená. Nazvali ich jednoducho, Rumi a Sir. Prečo sa tak rozhodli, si však ponechali pre seba.

Kto je vlastne starší?

Aj keď pri dvojíčkach je to viac menej bezpredmetné, veď narodeniny budú oslavovať tak či onak v jeden deň, v ich prípade13. júna, staršia je dcérka, Rumi. Rumi prišla na svet o 05:13 ráno a Sir chvíľku po nej.

Spoločný pôrodník s Kardashiankami

Kto by to bol povedal, ale čo sa týka príchodu na svet svojich detí, Beyoncé sa rozhodla pre rovnakého pôrodníka, ktorý odrodil tiež všetky deti Kardashianiek. Pre zaujímavosť, meno tohto celebritného pôrodníka je doktor Paul Crane.

Neprehliadnite: Extravagantný život malej princeznej v číslach: Dcéra Beyoncé a Jay z-ho žije naozaj na vysokej nohe!

Na záver len dodáme, že už teraz sa tešíme na ďalšie fotografie dvojíčiek tohto celebritného páru a ich ďalšie pikošky zo života ich rodiny. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus