Presunúť na hlavný obsah

Malá Blue Ivy potvrdzuje status najrozmaznávanejšieho dieťaťa v Hollywoode: Viete, aké vymoženosti má k dispozícii?

Zahraničné celebrity

Najstaršia dcéra Beyoncé a Jay Z-eho, Blue Ivy, vďaka nadštandardnej starostlivosti svojich rodičov, stále potvrdzuje status najrozmaznanejšieho dievčatka v Hollywooode. Prezradíme vám, prečo práve táto malá slečna patrí medzi tie, s ktorou by ste si zaručene vymenili miesto.

Vlastný stylista 

Instagramové fotografie slávnej Beyoncé a jej najstaršej dcéry Blue Ivy sú jednou veľkou módnou prehliadkou toho najlepšieho z najlepšieho. Jej malá princezná je vďaka nim tou, ktorej šatník chcú mať pod palcom všetci slávni módni návrhári. Jej mama jej zaobstarala už pred časom osobného stylistu, Manuela Mendeza, ktorý má pod palcom celý jej šatník, pozostávajúci prevažne zo značiek takých zvučných mien ako Gucci, Dolce & Gabbana, Dior, Mischka Aoki a ďalšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Mama slávnej Beyoncé prehovorila o vnúčatách: Ako rastú dvojičky Rumi&Sir a ako sa zmenil ich sestra Blue Ivy? 

Súkromné lety a exotické dovolenky 

Plavby na súkromných jachtách vo výške 50 miliónov dolárov, dovolenky v exotických destináciách po celom svete, na ktoré sa Blue Ivy dopraví súkromným lietadlom, sú ďalšie z vymožeností, ktoré má k dispozícii. Ak si myslíte, že ide len o také obyčajné lietadlo, ste na omyle. Blue Ivy spolu s rodičmi tam má k dispozícii spálňu, ako aj kuchyňu a dve kúpeľne. 

Čítajte tiež: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Paláce s vlastným tímom zamestnancov 

Keďže je známe, že slávna rodičovská dvojica vlastní niekoľko luxusných rezidencií vrátane súkromného ostrova, ich malá princezná ich má k dispozícii so všetkým čo k nim patrí, teda s celým špecializovaným tímom zamestnancov. Ten zahŕňa pestúnky, šéfkuchára, osobných strážcov a množstvo chyžných ochotných splniť Blue Ivy každé prianie. 

Family Feud videoklip

Ktoré šesťročné dievčatko sa môže pochváliť tým, že účinkovalo vo videoklipe svojho otca? Blue Ivy áno. Vďaka svojmu otcovi sa prednedávnom stala súčasťou klipu k piesni Family Feud, kde vystupuje aj s Beyoncé. Ako inak, na sebe mala veľmi luxusnú róbu. 

Neprehliadnite: Po nevere je manželstvo Beyoncé a Jay Z-eho silnejšie: Láska a dieťa dokážu prekonať všetko

Vlastný arabský žrebec 

Akoby to bolo, keby malá princezná nemala aj svojho koňa ako z rozprávky.... Blue Ivy sa môže pochváliť vlastným arabským žrebcom, ktorého dostala od svojich rodičov na štvrté narodeniny počas narodeninovej oslavy v štýle magického Disneyho kráľovstva so všetkými princeznami. Nuž, jej rodičia jej naozaj doprajú, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus