Presunúť na hlavný obsah

Chrissy Teigen pozná najlepšie miesto na dovolenku s deťmi: Túto destináciu ako mama rozhodne odporúča

Zahraničné celebrity

Modelka Chrissy Teigen je už dvojnásobnou mamičkou a výber miesta dovolenky je preto občas zložité. Ona sama však odporúča toto!

Žiadne uzavreté priestory

Rozmýšľate, kam by ste sa s deťmi ešte toto leto vybrali? Ak ste sa väčšinou rozhodli pre plne vybavené rezorty a uzavreté pláže, kde sa vašim ratolestiam má stále kto venovať a vy sa nemusíte naozaj o nič starať, možno tentokrát váš názor zmení práve modelka Chrissy Teigen.

Nenechajte si ujsť: Chrissy Teigen vie, ako pripraviť dcérku na príchod súrodenca: Tieto triky používa, aby si zvykla deliť sa o pozornosť

Tá sa totiž so svojím manželom, spevákom Johnom Legendom, a dvoma detičkami, dvojročnou Lunou a dvojmesačným Milesom, vybrala priamo do lona prírody krásneho ostrova Bali.

Pokoj a harmónia

Práve tú spoločne s manželom očakávali od tohtoročnéo pobytu pri mori. Chrissy je len niekoľko mesiacov po pôrode, a ako sama tvrdí, krajšie miesto pre oddych a načerpanie novej energie ako Bali si skutočne nevie predstaviť. Nielenže sa jej deti mohli slobodne hrať na odľahlej pláži, ktorá sa nehemžila turistami, Chrissy sa priamo od domácich žien naučila nielen to, ako si naplno užívať každý deň s rodinou, ale aj zopár trikov pokiaľ ide o starostlivosť o malého Milesa. 

Inšpirujte sa: Tehotná Chrissy Teigen vie, čo je pre ňu a dieťa dôležité: Týchto zásad sa ako budúca dvojnásobná mamička drží

Namiesto kočíka si tak spoločné chvíle užívali ešte bližšie jeden k druhému, keďže malý Miles oddychoval mame na hrudi, priviazaný tradičným zavinovacím spôsobom, ktorý je na Bali celkom bežný.

Bláznenie s otcom

A čo malá Luna? Tá podľa Chrissy zažívala skutočne dovolenku svojho detstva. Čerstvé figy, stavanie hradov z piesku a šantenie pod palmami spoločne s otcom, je predsa snom každého dieťaťa. Modelka navyše priznala, že práve Bali ponúka pre deti neuveriteľné množstvo aktivít, od krátkych turistických prechádzok rozmanitou prírodou až po nekonečné pláže, kde si každý nájde to svoje.

Mohlo by vás zaujímať: Recept na dokonalú postavu od Chrissy Teigen: Aj počas tehotenstva môžete mať super telo, stačí len dodržať toto

Tak čo, balíte si kufor a odlietate s rodinkou na Bali aj vy? Vôbec by sme sa vám nečudovali. Chrissy takmer presvedčila aj nás!

Pôjdete aj vy tento rok na Bali?

spolu hlasovalo 75 ľudí

Áno
13
Nie
62

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe