Presunúť na hlavný obsah

Chrissy Teigen vie, ako pripraviť dcérku na príchod súrodenca: Tieto triky používa, aby si zvykla deliť sa o pozornosť

Zahraničné celebrity

Aj keď sa to zdá ako včera, modelka Chrissy Teigen sa šťastnou mamičkou malej Luny stala už skoro pred vyše dvoma rokmi. Čo však bude po príchode nového dieťaťa?

Modelka je mamou krásnej dcérky

Toto vytúžené dievčatko, ktoré sa Chrissy a Johnovi podarilo splodiť po veľmi dlhom čase a nakoniec nie prirodzenou cestou, tak od začiatku dostávalo od oboch rodičov obrovské množstvo pozornosti.Niet sa čomu diviť, keď sa páru konečne podarilo splodiť dieťa, zahrnulli ho prirodzene obrovským množstvom lásky bez ďalšieho premýšľania.

Nenechajte si ujsť: Najsexi outfity krásnej Chrissy Teigen: Inšpirujte sa sexi mamičkou a jej ženskou postavou

K Lune o chvíľku pribudne braček

O niekoľko mesiacov však malá Luna už nebude jediné dieťatko Chrissy a Johna. Do rodiny pribudne malý chlapček a dcérka, ktorá bola doteraz stredodbodom pozornosti, sa o ňu bude musieť naučiť deliť. Aj preto Chrissy už teraz svoju malú ratolesť pripravuje na to, že bude staršou sestrou a nie všetko v rodine sa bude točiť len okolo nej.

Aj napriek počiatočným obavám, sa Chrissy tomuto problému postavila čelom, poslúchla rady svojich kamarátov a začala Lune deň za dňom vysvetľovať, že v jej brušku rastie malý človiečik, jej brat, o ktorého sa budú spoločne starať.

Mohlo by vás zaujímať: Tehotná Chrissy Teigen vie, čo je pre ňu a dieťa dôležité: Týchto zásad sa ako budúca dvojnásobná mamička drží

Hlavne, aby bola neustále s ľuďmi

Chrissy sa však snaží aj o to, aby mala okolo seba Luna neustále obrovské množstvo ľudí, nebola úplne naviazaná na ňu a na Johna a zvykala si tak na fakt, že sa jej bude po bratovom narodení dostávať o trošku menej pozornosti. Chce tak využiť hlavne fakt, že Luna je veľmi spoločenské dieťa, ktoré miluje ľudí a s hocikým sa veľmi rýchlo spriatelí. Aj preto sa ju spoločne s Johnom snažia neustále nosiť do spoločnosti a do kruhu svojich priateľov.

Už teraz sa bavia o kojení

Čoho sa však tehotná kráska bojí zo všetkého najviac je fakt, že sa Luna nebude vedieť zmieriť s tým, že odrazu kojí iné dieťa. Aj preto sa jej každý deň na bábikách snaží vysvetliť, že každé dieťatko potrebuje papať a inak to nebude ani s jej novonarodeným bratom. Luna možno spočiatku nebude celej situácii chápať, no postupom času si vraj podľa Chrissiných priateľov, ktorí si tiež prešli problémami po narodení druhého dieťaťa, zvykne na to, že je tu niekto ďalší. Treba jej to však vysvetľovať vopred a za pomoci vecí, ktoré pozná a ktorým chápe, akými sú samotné hračky.

Inšpirujte sa: Recept na dokonalú postavu od Chrissy Teigen: Aj počas tehotenstva môžete mať super telo, stačí len dodržať toto

Skvelý priatela sú nadovšetko

Krásna modelka a matka sa však zdôverila aj s faktom, že si najviac váži podporu práve svojich priateľov, ktorí sa jej snažia pomôcť naozaj v každej chvíli, a ktorí si sami prešli niečím podobným. Síce sa s tým každá rodina vyrovnáva po svojom, dobrá rada nikdy nie je na zahodenie.

Báli ste sa aj Vy, ako Vaše prvorodené dieťa zareaguje na súrodenca?

spolu hlasovalo 25 ľudí

Áno
3
Nie
22

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus