Presunúť na hlavný obsah

Čo majú spoločné vojvodkyňa Kate Middleton a princezná Diana? Je toho oveľa viac ako len podobný módny vkus

Feminity

Krásnu vojvodkyňu Kate Middleton neustále porovnávajú s mamou princa Harryho a Williama. Pozrite sa spolu s nami, čo všetko tieto dve ženy spája!

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity, ktoré nemali problém s postavou po pôrode: Inšpirujte sa telom Doutzen Kroes a radami Blake Lively 

Hovorí sa, že muži si ženy vyberajú podľa matkinho obrazu. A v prípade princa Williama to naozaj aj platí. Prekrásna Kate a jeho charizmatická mama, zosnulá princezná Diana sú si naozaj veľmi podobné. Okrem rovnakého módneho vkusu, majú tieto dve krásne ženy spoločné oveľa viac, ako ste zrejme predpokladali.

Čerstvá trojnásobná mamička Kate si už niekoľkokrát pripomenula pamiatku svojej svokry. Pri odchode z pôrodnice, zvolila červené šaty od obľúbenej módnej návrhárky Jenny Packham. Veľmi podobné mala na sebe aj Diana, keď sa narodil Harry. 

Obe ženy si získali srdcia ľudí vďaka svojej bezprostrednosti a láskavosti. Práve Diana bola prvá z kráľovskej rodiny, ktorá sa priblížila oveľa bližšie k ľuďom. Mávala im bez rukavičiek, kľakla si k deťom, podporovala vo veľkom humanitárne činnosti. A rovnako to robí aj Kate. 

Aj čo sa týka výchovy detí, tak sa nechala Kate inšpirovať Dianou. Práve ona túžila po tom, aby jej synovia princ William a Harry raz svojim deťom dopriali normálny život. Rodina princa Williama sa tak rozhodla žiť na vidieku, v blízkosti prírody, kde si môžu najmenší členovia užiť svojich rodičov naplno. Kate sa snaží byť normálnou mamou a deťom sa venuje vždy ako je to len možné. Sú pre ňu všetkým a urobila by pre ne čokoľvek. Rovnako ako kedysi Diana. 

Čítajte tiež: Najkrajšie plavky v podaní sexi modelky Emily Ratajkowski: Inšpirujte sa jej zaujímavým výberom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe