Presunúť na hlavný obsah

V akých kuchyniach varia doma slávne celebrity? Karlie Kloss prekvapí umením, Chrissy Teigen farebnými detailmi

Zahraničné celebrity

Kuchyňa je považovaná za jednu z najosobnejších miestností v dome. My sme sa tentoraz pozreli do kuchýň známych osobností a zistili, aký štýl preferujú.

Čisté línie, mramor, či prírodné materiály? To všetko nájdete v dome u známych celebrít. Nahliadnite na chvíľu do ich súkromného sveta a porovnajte interiér ich kuchýň podľa vášho vkusu. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové beauty stolíky, ktoré vás očaria: Aj takto jednoducho si môžete kútik krásy zariadiť i doma

Chrissy Teigen

Manželka popového speváka Johna Legenda je veľkou milovníčkou varenia. Exotická kráska sa netají svoju vášňou k dobrému jedlu, ktoré pripravuje s láskou. Jej kuchyňa by sa dala opísať ako veľká kôpka pozitívnej energie. U Legendovcov nechýbajú farebné detaily v podobe magnetiek na chladničku, kuchynských potrieb a príborov, či rôznych nádob a kuchynských kníh. Pri pohľade na veselú kuchyňu máte zaručene pocit domova.

Miranda Kerr

Známa modelka preferuje čisté línie a luxus. Na rozdiel od celebritnej kolegyne si Miranda potrpí na minimalizmus a nadčasovosť. Jej kuchyňa pôsobí moderným, no chladným dojmom. Metalické odlesky spotrebičov a kuchynského zariadenia splývajú v jednej odtieň a tmavá miestnosť vytvára elegantný štýl.

Karlie Kloss

Modelka Karlie kloss je známa svojou záľubou v pečení koláčikov. Dlhonohá kráska trávi v kuchyni väčšinu svojho času, keďže jej vášeň k pečeniu prerástla k úspešnému biznisu. Svoje „umelecké“ diela vytvára v kuchyni s príjemnou atmosférou. Pri pohľade na jej kuchyňu s umeleckými prvkami a svetlým interiérom budete mať príjemný pocit. Zdá sa, že jej najobľúbenejšia miestnosť odráža aj časť z jej osobnosti.

Gwyneth Paltrow

Americká herečka je za veľkou mlákou známa aj ako ukážková vegánka. Gwyneth sa stravuje výlučne na organickej strave, z ktorej varí aj chutné recepty. V kuchyni uprednostňuje prírodné materiály a presvetlený priestor. Vysoké stropy a veľké okná jej prinášajú dostatok svetla a priestoru a usporiadanie kuchynského stola zas praktické využitie. V jej kuchyni nájdete domáce bylinky, ktoré si sama pestuje a následne nimi dochucuje svoje jedlá.

Gigi Hadid 

Slávna supermodelka trávi čas v kuchyni najčastejšie so svojou sestrou Bellou a mamou. Veľká rodinná kuchyňa je ich najobľúbenejším miestom, kde sa spolu stretávajú a pripravujú pokrm. Spoločne strávené chvíle v kruhu rodiny si spája najmä s touto miestnosťou, kde sa cítia veľmi príjemne. Prírodný drevený materiál pôsobí rodinným dojmom.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

Devon Windsor

Modelka Devon Windsor miluje jednoduchosť, čistotu a rýchle využitie. Jej kuchyňa je ladená v bielej farbe a nenájdete v nej príliš veľa vecí, ktoré by vás rozptyľovali. Devon uprednostňuje rýchlu prípravu jedla a preto potrebuje čo najpraktickejšie využitie tejto miestnosti. Jednoduchá a usporiadaná - presne tak pôsobí táto svetlá a minimalistická kuchyňa.

- Najčítanejšie -