Presunúť na hlavný obsah

Topánky tohto leta podľa Aleny Pallovej: Tieto zaujímavé kúsky pozdvihnú vašu ženskosť, vyskúšate?

Slovenské celebrity

Lekárka Alena Pallová zďaleka nie je iba skúsenou kozmetičkou a poradkyňou v oblasti ženskej krásy. Jej srdcu je blízka aj móda a tvorí veľkú časť jej života. Sama vie, že kvalitné topánky dokážu pozdvihnúť každý outfit a očariť diváka na prvý pohľad.

Alena Pallová si svoju obuv vyberá vždy s rozumom. Jej botník je plný kúskov, ktoré majú svoj vlastný príbeh, sú netradičné a častokrát aj extravagantné. Aké typy si však lekárka vyberá práve počas letných mesiacov? Je verná farbám, alebo neutralite? Pozrite sa spolu s nami!

Mohlo by vás zaujímať: Postava Silvie Chovancovej Lakatošovej je už 20 rokov rovnaká: Mama dvoch detí dodržuje tieto tri pravidlá

Námornícka kombinácia

Leto bez jedného kúska modrých topánok ani nie je letom. Tento morský vibe však Alena Pallová ťahá až k dokonalosti. Krásne topánky s mašľou v bielo-modrej kombinácii sú tým pravým osviežením na dlhé letné večery.

Keď čierna, tak rafinovane

Známa lekárka nechce vidieť obyčajnosť ani na čiernych topánkach. Jednoduché kúsky sú tým, čo jej osobnosti vôbec nevyhovuje. Svoj výber oblečenia vždy dopĺňa o nadčasové, a predsa rafinované čierne sandále, ktoré vynikajú v množstve malých detailov a prepracovaní.

Ružová so striebornou 

Svoje nohy dokáže Alena Pallová postaviť na úplny piedestál. Ružové topánky so striebornou brošňou pôsobia ako šperk, ktorý je možné nosiť na nohách. Doladila nimi jednoduché žlté šaty a kabelku v rovnakej ružovej, ktorá dovolila topánkam žiariť naplno.

Letná štýlová pohodlnosť

K vode, k bazénu či len tak na doma. Aj takúto obuv má v botníku prominentná lekárka Alena Pallová. Sivé šľapky s nápisom však vôbec nemusia byť nudnou záležitosťou. Lekárka totiž vie, že ich stačí doplniť o veľký košík a trendy plážový outfit je na svete.

Podpätok, pre ktorý by mnohé "vraždili"

Aj nesmrteľnú čierno-červenú kombináciu vie na svojej obuvi predať štýlovo. Značkové topánky, ktoré sa pýšia netradičným opätkom v podobe písmen si získajú srdce nejednej ženy. Alena Pallová si k nim vybrala červené šaty a doslova ohúrila.

Mix farieb ako trend sezóny

Takzvaný „colour blocking“ si získal pozornosť mnohých fashionistiek. Alena Pallová sa farieb nebojí a rada ich kombinuje. Trendové dvojfarebné lodičky s odlišným predným špicom sú tým pravým štýlovým klincom za našim zoznamom. 

Prečítajte si tiež: Krásky našich športovcov sa pýšia takýmito telami: Osí pás Zuzany Kollárovej či partnerka MMA zápasníka

Pozrite sa, ako jej to pristane aj bosej

Keď nie je potrebné vyťahovať zo skrine žiadne topánky, známa blondínka sa zaobíde aj bez nich. Pokojný a pohodový deň vie stráviť aj bosá a predsa úplne dokonale zladená. Veď posúďte samy!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus