Presunúť na hlavný obsah

Postava Silvie Chovancovej Lakatošovej je už 20 rokov rovnaká: Mama dvoch detí dodržuje tieto tri pravidlá

Slovenské celebrity

Riaditeľka súťaže krásy Miss Universe SR Silvia Chovancová Lakatošová vyzerá za každých okolností úžasne. V čom spočíva jej tajomstvo?

Okrem detí čas aj na seba

Síce je Silvia Chovancová Lakatošová zaneprádzená žena a okrem povinností, ktoré sa spájajú s jej prácou riaditeľky Miss Universe SR, vychováva ešte aj dvoch malých šibalov, Valentínku a Christiana, čas na seba si nájde vždy. Jej filozofia starostlivosti o vlastné telo naozaj má čo to do seba, musíme totiž uznať, že by postavou mohla konkurovať hociktorej dvadsiatničke. Čo však robí, aby vyzerala takto úžasne?

Inšpirujte sa: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Ráno bez behu nie je ráno

Síce sa beh ako kardio preceňuje, neexistuje lepší prostriedok na prečistenie hlavy ako obuť si tenisky a vyraziť na niekoľkokilometrovú trať. A Silvia to vie rovnako dobre ako my. Práve vďaka behu totiž udržuje svoju postavu pevnú a bez jedinej chybičky. Každé ráno ešte pred samotnými raňajkami si dopraje tú správnu dávku endorfínov a naštartuje tak svoj metabolizmus.

Nenechajte si ujsť: Krásna mamina Silvia Chovancová-Lakatošová má doma dve nadané deti: Prekvapí vás, čomu sa venuje jej starší syn

Spinning číslo jeden

Ešte pred samotnými tehotenstvami, Silvia milovala spinning. Tento intenzívny druh kardia, pri ktorom namáhate hlavne oblasť nôh, konkrétne stehien a lýtok, jej však nedal spať ani teraz a dvojnásobná mamička si k nemu opäť našla cestu. Musíme povedať, že urobila dobre, pretože výsledky jej tvrdého cvičenia, je vidno aj z diaľky.

 

Tak

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Lakatosova (@silvia_lakatosova),

Nezabúda raňajkovať

Po správnej dávke behu, ktorou si zakaždým naštartuje metabolizmus, nezabúda ani na raňajky. Toto hlavné jedlo dňa je pre ňu alfou a omegou úspechu. Miluje syry, šaláty a tuniaka a zakaždým sa snaží dobiť telo energiou, ktorú sa jej podarilo v predchádzajúcich hodinách intenzívneho cvičenia spáliť. Nikdy nehladuje a spoločné raňajky s rodinou si užíva skutočne do sýtosti.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Očarujúca misska Ľubica Štepánová sa venuje sladkej činnosti: Svoju vášeň objavila v pečení jedinečných tort

​ 

Páči sa vám postava Silvie Chovancovej Lakatošovej?

spolu hlasovalo 442 ľudí

Áno
390
Nie
52

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus