Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Natália Glosíková a jej ranná beauty rutina: Jednoduchý trik pri líčení vám vykúzli krásne veľké oči

Feminity TV

Tanečnica Natália Glosíková nás krok po kroku previedla svojou rannou beauty rutinou. Inšpirujte sa tým, čo prináša zdravú pleť tejto kráske.

Tanečnica Natália Glosíková má krásnu bezproblémovú pleť, ktorá si však vyžaduje patričnú starostlivosť. V čom však spočíva? Kráska nám jednotlivé kroky ukázala priamo na kameru.

Inšpirujte sa: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

FEMINITY TV: Pozrite si rannú beauty rutinu tanečnice Natálie Glosíkovej

Základ je čistenie

Natália každé ráno začína čistením pleti, a to pomocou gélu a jemnej točiacej hlavice, ktorá póry čistí skutočne do hĺbky. Následne nezabúda na samotné tonikum, krém na stiahnite pórov a samozrejme nevynechá ani očné okolie, ktoré je v súvislosti s vráskami jednou z najháklivejších oblastí. "Používam ho okolo očí, aj na horné viečko. Hlavne však zospodu, doslova si ho na oko patlem. Celé okolie očí totiž krásne rozjasní," priblížila nám Natália.

Mohlo by vás zaujímať: Sexi slovenská tanečnica sa môže pýšiť vypracovaným pozadím: Viete, o koho ide?

A čo mejkap?

Ten v lete Natália požíva len minimálne. Hlavne vďaka tomu, že je krásne opálená, nevytvára si na pleti zbytočnú masku, venuje sa hlavne ústam, ktoré zvýrazní matným rúžom a oči kvalitnou maskarou. 

Mohlo by vás zaujímať: Svadby v slovenskom šoubiznise: Pred oltár sa okrem Sajfu, či Dominiky Cibulkovej, chystá aj známy slovenský spevák

Pre všetky dámy má však jeden tip. "Vždy si maskaru nanášam dvakrát. Na začiatku maľovania a vždy na konci. Po prvom nanesení sa mihalnice spevnia a maskara stuhne, a keď si ju dám druhýkrát, mihalnice ešte zvýrazním," dodala Natália na záver.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe