Presunúť na hlavný obsah

Trendová Denisa Mendrejová a jej letné stylingy: Pozrite sa, v čom kráska žiari počas horúcich dní

Feminity

Sympatická blondínka, Miss Universe SR 2009, modelka a mama Denisa Mendrejová je známa svoíim perfektným a vycibreným vkusom. Nechajte sa inšpirovať jej skvelými letnými stylingami.

Bývalá Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová patrí jednoznačne medzi najkrajšie Slovenky. Úspešná modelka a mama rozkošnej Grétky navyše strieda jeden krajší letný styling za druhým. Pozrite sa na outfity, v ktorých zažiarila počas letných dní. 

Mohlo by vás zaujímať: Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez

Krásna Denisa je vo svete módy jasne doma. Sleduje aktuálne trendy a s citom dokáže skombinovať aj extravagantné kúsky. No a výsledok je vždy dokonalý. 

Denisa má absolútne bezchybnú figúru. Vidieť, že na svojej postavičke tvrdo pracuje. Práve preto si môže dovoliť aj takéto plavky v bielom prevedení, ktoré sú hitom tohtoročnej sezóny. 

Námornícke čiapky, klobúky, ale aj extravagantné šilty vládnu tomuto letu a známa kráska to dobre vie. Treba uznať, že v kombinácii s takýmito háčkovanými plavkami to vyzerá skutočne perfektne! Wau!

Žltá farba blondínkam a plavovláskam neuveriteľne pristane, hoci si to mnohé nemyslia. Denisa siahla po simple, žltých mini šatách a nemohla urobiť lepšie. Vynikli v nich jej dokonalé krivky.  A jedinečné doplnky sú už len čerešničkou na torte, jej vydareného looku.

K letu patria farby a vzory. Najmä čo sa bikín týka. Pokojne naberte odvahu a skúste aj niečo netradičnejšie ako známa modelka. Kombinácia nežnej ružovej a výraznejšej potlače je vždy dobrou voľbou. 

Denisa vyzerá výborne za každých okolností.  Aj na prechádzke s dcérkou. Je jasným dôkazom toho, že aj mama môže byť sexi. Stačí zvoliť len správny model. Nemyslíte?

Čítajte tiež: Takto vyzerá plavkoá sezóna našich Sloveniek: Karolína Chomisteková ako bohyňa, Natália Glosíková zvolila tieto

- Najčítanejšie -