Presunúť na hlavný obsah

Svadby v slovenskom šoubiznise: Pred oltár sa okrem Sajfu, či Dominiky Cibulkovej, chystá aj známy slovenský spevák

Slovenské celebrity

Ktoré páriky slovenského šoubiznisu sa rozhodli spečatiť svoju lásku?

 

Veronika Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra 

Sympatický párik oznámil svoju svadbu prednedávnom a už v septembri by mali svadobné zvony zazvoniť aj Veronike Ostrihoňovej a Sajfovi. Matej si nemohol vybrať lepšie, Veronika je krásna a šikovná mladá dáma. 

Prečítajte si: Príprava markizáčky Veroniky Ostrihoňovej na jej veľký deň: Nevesta prezradila detaily z blížiacej sa svadby!

Petra Denková 

Bývalá misska Petra Denková si bude onedlho meniť meno. Zásnuby so svojím priateľom oznámili pred nejakým časom a veľmi im to spolu pristane. Mladý párik priam žiari šťastím a snáď im to vydrží čo najdlhšie. 

Monika Sakmanová a Ramon Beňo alias Rakby

Raper Rakby, ktorý si servítku pred ústa nekladie, trošku zmäkol, ale len v tom dobrom slova zmysle. Svoju krásnu priateľku Moniku Sakmanovú totiž spevák požiadal o ruku. 

Tip na víkend: Rosé festival ružových vín 2016. Lístky na toto podujatie si môžete kúpiť cez Predpredaj.sk

Dominika Cibulková a Michal Navara

Holúbkovia, ktorí spoločne cestujú po celom svete, chcú svoju lásku tiež spečatiť. Tenistka Dominika Cibulková s priateľom Michalom o svadbe rozmýšľajú už dlhšie a my sa môžeme už len tešiť, kedy oznámia presný dátum svojej svadby. 

Prečítajte si: Rozžiarená tenistka Dominika Cibulková si strihla päť-slovný boj: Prezradila aj čo nechcela?

Natália Glosíková a Jakub Janura 

Krásna tanečníčka Natália Glosíková so svojim priateľom Jakubom síce svadbu neoznámili, no Natálka ako družička na nedávnej svadbe chytila svadobnú kyticu, takže sa možno máme na čo tešiť. Mladému páru to veľmi pristane a tvorili by krásny pár aj v manželskom zväzku. 

 

- Najčítanejšie -