Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie Slovenky a ich dvojníčky: Populárna vizážistka ako Ariana Grande a kto sa podobá na Aliciu Keys?

Slovenské celebrity

Každý z nás má na svete dvojníka. Krásne Slovenky ich dokonca majú i v Hollywoodskych kruhoch a niektoré z nich, akoby našim kráskam z oka vypadli.

Lucia Sládečková a Ariana Grande 

Výrazná a krásna vizážistka Lucia Sládečková sa živý svojimi šikovnými rukami. Vďaka svojmu talentu ju pozná každý, kto sa zaujíma o najnovšie novinky v líčení. Málokto si ale všimol, že sa veľmi podobá na mladučkú speváčku Arianu Grande, najmä vďaka extravagantnému zjavu a iskre v očiach. 

Mária Zelinová a Amber Heard 

Modelka a moderátorka Fashion TV Mária Zelinová patrí bez pochýb k najkrajším blondínam slovenského šoubiznisu. V tom zahraničnom má ale svoju podobizeň, ktorou je krásna herečka Amber Heard. Blondínky majú toho spoločného viac, než len farbu vlasov. Krásna tvár a postava im jednoducho boli vhodené do vienka. 

Ivana Kičikoleva a Gisele Bündchen

Dlhé nohy, krásne husté vlasy, opálená pokožka a úsmev od ucha k uchu. Najmä tieto atribúty spájajú modelku Ivanu Kičikolevu a božskú Gisele Bündchen. 

Prečítajte si: Slovenské krásky sú riadne dračice: Pod šatami ukrývajú takéto tetovania

Alžbeta Ferencová a Alicia Keys 

Modelka s exotickým vzhľadom Alžbeta Ferencová sa okrem svojej krásnej vizáže živý aj spevom. Ďaleko v Amerike žije Alicia Keys, ktorá je tiež speváčka a na našu Alžbetku sa náramne podobá. Obe sú talentované, obe majú krásnu tmavú pokožku, kučeravé vlasy a krásny úsmev. 

Ivana Surovcová a Sharon Stone 

Talentovaná tanečníčka Ivana Surovcová svojimi dokonalými krivkami a súmernou tvárou necháva otvorené ústa všade, kam vkročí. To isté sa dialo, aj keď sa v spoločnosti zjavila Sharon Stone. Sharon je teraz už o generáciu staršia, no kúzlo má v sebe stále.

Prečítajte si: Slovenské celebritné páriky nemajú ďaleko od tých svetových: Táto podobnosť je neuveriteľná!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus