Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Očarujúca misska Ľubica Štepánová sa venuje sladkej činnosti: Svoju vášeň objavila v pečení jedinečných tort

Slovenské celebrity

Prinášame vám rozhovor so sympatickou kráskou Ľubicou Štepánovou, ktorá sa po súťaži krásy rozhodla uberať iným smerom.

Keď sme si dohodli rozhovor s touto pôvabnou Slovenkou, ihneď ochotne súhlasila. Na stretnutie prišla s pozitívnou energiou a rozžiareným úsmevom, ktorým okamžite rozsvetlila našu redakciu. Pozrite si rozhovor s bývalou kráľovnou krásy, ktorá sa dnes venuje úplne inej činnosti, akú by ste u nej mohli čakať.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka s dokonalým telom šokovala všetkých: Vieme, čo táto kráska s figúrou bohyne robí najradšej!

FEMINITY TV: V rozhovore pre Feminity nám Ľubica Štepánová prezradila, aké sú jej sny so značkou Sweet lubi

Najväčšia vášeň v pečení

Dodnes ju môžeme zahliadnuť na prehliadkových mólach, ale svoju najväčšiu vášeň našla v pečení. Pre Feminity prezradila, ako to celé vzniklo. „V podstate som iba chcela vyskúšať upiecť tortu, pretože boli takéto rôzne relácie v televízii a ja som to chcela skúsiť. Upiekla som prvú, tá sa mi vôbec nepáčila a chcela som, aby bola krajšia. Postupom času to bolo tak, že som stále zlepšovala niečo, až si moji blízki a známi začali odo mňa objednávať torty,“ priznala slovenská kráska.

Umelecké diela

Jej sladké torty sú hotovým umeleckým dielom a my sme sa dozvedeli, odkiaľ čerpá inšpiráciu. „Inšpiráciu čerpám hlavne na internete. Keď mám nejakú tému, tak hľadám a pospájam si možno 10 tort dokopy, že ako sa mi to páči,“ povedala Ľubka.

Dokonalé miery

Zaujímalo nás tiež, ako je možné, že pri ochutnávaní sladkých dobrôt si zanecháva stále dokonalé miery a štíhlu líniu„Ja ochutnávam, ale v podstate máličko. Čo sa týka tých mier tak sa mi to tak samo udržuje, asi je to aj genetika. Snažíme sa veľa hýbať, aj s priateľom veľa bicyklujeme, chodíme von na prechádzky, kolobežku a podobne,“ dodala.

Inšpirujte sa: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

- Najčítanejšie -