Presunúť na hlavný obsah

Natália Selveková je inšpiráciou pre mnohé Slovenky: Vďaka týmto doplnkom vyzerá každý jej letný outfit inak

Slovenské celebrity

Leto sa neustále točí okolo vody, slnka a množstva pohody, ktorá plynie z prázdninových dní. Takéto chvíle je najlepšie zaklincovať krásnymi letnými doplnkami. Tie najkrajšie vám odprezentuje majiteľka beauty kliniky Natália Selveková.

Štýlové pokrývky hlavy

Letné horúčavy si majiteľka beauty kliniky, Natália Selveková, nevie predstaviť bez dôkladnej ochrany svojich vlasov a pokožky hlavy. Úpalu, bolestiam ale aj vysušeným vlasom ľahko predchádza za pomoci klobúka či šatky. Svoje štýlové kúsky vždy svieži náznakom farby či vyšívanej aplikácie.

Prečítajte si tiež: Najštýlovejšie letné stylingy Andrey Verešovej: Toto leto sa predviedla v takýchto šatách a prehozoch

S drevenou taškou v lete aj na koniec sveta

Natália presne vie, čo je tento rok trendy. V oblasti módy je ako doma, preto si toto leto vybrala za najväčšiu spoločníčku práve tašku zloženú z malých drievok. Jej dizajn je naozaj unikátny a nikdy nevyjde z módy, pretože si razí svoj prírodný look. Natália si v nej uchováva všetko potrebné a zachováva si tak status fashionistky.

Žiarivé odlesky na očiach

Tak ako aj hlavu, treba pred slniečkom chrániť aj oči. Počas teplých dní nedá dopustiť na slnečné okuliare, ktoré nie sú len praktickou záležitosťou. Farebný dizajn im dodáva na hravosti, ktorú si leto samé od seba prirodzene žiada.

Mohlo by vás zaujímať: Trendová Denisa Mendrejová a jej letné stylingy: Pozrite sa, v čom kráska žiari počas horúcich dní

Pletené šaty, ktoré však neohrievajú

Jemný prehoz na plavky, či šaty na romantickú večeru. Takto zmätočne a predsa dokonalo vie pôsobiť letný kúsok v podobe pletených šiat. Neutrálna farba Natálii veľmi pristane a rada ju kombinuje iba s doplnkami, ktoré zostávajú v tomto prírodnom móde. Outfit ako stvorený na pohárik pri západe slnka.

- Najčítanejšie -