Presunúť na hlavný obsah

Herečka Karin Haydu vyzerá roky rovnako skvelo: Toto jej pomáha udržať sa vo forme

Feminity

Sympatická moderátorka a herečka žiari šťastím. A my môžeme len konštatovať, že snáď nikdy nevyzerala lepšie. Pozrite sa, čomu vďačí za krásnu postavičku a ako si užíva leto.

Čítajte tiež: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Po mnohých pracovných povinnostiach si užíva herečka zaslúžené dni voľna so svojimi najbližšími pri mori. Tento rok sa vybrali k Jadranu. Karin si chvíle mimo pracovného kolotoča vychutnáva naplno.

Treba uznať, že krásna brunetka vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu, že má po 40 - tke, môže sa pochváliť postavou dvadsiatničky. 

Herečka vie, že postava snov sa bez pohybu získať nedá. Miluje beh a najnovšie nedá dopustiť na paddleboard. Práve leto je na tento druh športu ako stvorené. Výborné je, že si nielen užijete čas na vode, ale perfektne popri tom vytvarujete aj svoje telo.  Samozrejme netreba zabúdať ani na vyváženú stravu bohatú na ovocie a zeleninu. No bez pohybu to nejde. 

Karin jednoznačne patrí medzi naše najkrajšie herečky. Mama dospievajúcej dcéry vyzerá skôr ako jej sestra.  No a Vanesska zdedila krásu po mame. Obom im to veľmi pristane. 

Zo známej krásky vyžaruje optimizmus, pokora a láska k životu. Leto si užíva plnými dúškami so všetkým čo k nemu patrí. Zdá sa, že Karin našla konečne vytúžené šťastie!

Mohlo by vás zaujímať: Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez

Diskusia k článku

comments powered by Disqus