To, ktorú časť tela si umývate ako prvú, o vás veľa povie: Zistite, čo to o vás prezrádza!

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ktorú časť svojho tela si umývate ako prvú? Že nie? Tak to skúste. Môže to totiž o vás skutočne veľa prezradiť. Dokonca aj to, čo v živote naozaj hľadáte.

Zistite niečo o svojej povahe a vlastnostiach, čo ste možno ani netušili

Zistite niečo o svojej povahe a vlastnostiach, čo ste možno ani netušili

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa: Série 5 cvikov zostavené na základe vašej hmotnosti: Takto budete spáľovať tuky ešte do leta

Hoci to môže znieť tak trošku bizarne, údajne to, ktorú časť svojho tela si umývate ako prvú o vás dokáže veľa prezradiť. Samozrejme česť výnimkám, ale množstvo vecí naozaj sedí. Veď to skúste sami. Na úvod stačí ak odpoviete na jednoduchú, už spomínanú otázku: ”Ktorú časť svojho tela si v sprche alebo vo vani umývate ako prvú?” Tvár, prsia, podpazušie, ramená, či niečo iné? Už viete odpoveď? Tak čítajte ďalej. 

TVÁR

Ľudia, ktorý začínajú svoj očistný rituál práve tvárou, patria medzi skutočných rojkov. Milujú život, majú veľa snov, radi sa zabávajú a dokážu sa tešiť z maličkostí. Vedia, že po každom daždi vyjde slnko a presne toho sa aj držia. Málokedy ich uvidíte zamračených, alę v zlej nálade. Sú veľmi srdeční, úprimní, kamarátski a ničoho sa neboja. Všetko nové berú ako výzvu, ktorú treba dobre využiť. Vo vzťahu sa snažia vždy svoju polovičku potešiť, rozmaznávajú ju a robia všetko preto, aby bol človek po ich boku šťastný. 

PRSIA

Títo ľudia patria medzi veľmi pragamtických a praktických. Sú priami, otvorení, všetko hovoria na rovinu. Na svoju prácu nedajú dopustiť, vkladajú sa do nej úplne celí. Ak sa do niečoho pustia, vždy to dotiahnu do úspešného konca. Sú totiž veľmi ctižiadostiví a poctiví. Patria k veľmi spoľahlivým partnerom, ktorí sú verní. To samozrejme vyžadujú aj od človeka s ktorým žijú.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka Mária sa rozhodla po 4 rokoch nadváhy pre zmenu: Toto sú tie momenty, s ktorými sa musela popasovať

PODPAZUŠIE

Ak si ako prvé umyjete najskôr podpazušie, patríte medzi dokonalých partnerov. Dokážete svoju polovičku podporovať, vypočuť, venovať jej všetok voľný čas, bez toho, že by ste niečo očakávali spätne. Všetko čo robíte, robíte nezištne a z lásky. Zbožňujete deti, zvieratá, prírodu. Vždy sa snažíte pomôcť každému, kto to potrebuje. Ste veľmi zhovorčiví, veľkorysí a štedrí. A ľudia okolo vás si to dobre uvedomujú. 

RAMENÁ

Hoci sú títo ľudia skôr uzavretí a o svojich citoch neradi hovoria nahlas, ak sa raz zamilujú, je to navždy. Majú radi stereotyp a veľký zmysel pre presnosť a poctivosť. Ak si dajú nejaký cieľ, vždy idú za ním, aj keď im okolnosti neprajú. Práve veľké odhodlanie z nich robí ľudí, ktorí dokážu obohatiť váš život oveľa viac, ako ste možno predpokladali.

INÉ

Aj keď na prvý pohľad pôsobia veľmi nenápadne a trošku ako také sivé myšky, opak je pravdou. Dokážu sa naplno prejaviť v situáciách, ktoré sa niekomu môžu zdať nezvládnuteľné. Vedia čo chcú a idú za tým. V partnerskom zväzku patria medzi tých, ktorý udržiavajú iskru a riešia problémy vždy s nadhľadom. Slovo nie, pre nich neexistuje. Tak čo, sedí to aj na vás? 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba