Krásna jednoliata hnedá pokožka bez škvŕn: Tieto samoopaľovacie krémy vám vytvoria dovolenkový look

Vyskúšajte tie najlepšie samoopaľovacie krémy a doprajte si krásne hnedú pokožku v prípade, že nesvieti slnko alebo si niektorú časť tela neviete dobre opáliť.

Získajte krásne opálenú pokožku aj bez vylihovania na pláži

Získajte krásne opálenú pokožku aj bez vylihovania na pláži

Zdroj: Profimedia

Vhodný aj na tvár

Samoopaľovací krém, ktorý je vhdoný niele na celé telo, ale aj na tvár, predstavuje značka Vichy. Prirodzený vzhľad pokožky vďaka 8Hy hydratácii dosiahnete jemným nanašaním v pravideľných intervaloch bez zbytočného špinenia a ťažkého rozotierania.

Inšpirujte sa: Vitamín D je pre naše telo nenahraditeľný: Čím starneme, tým ho máme menej a to z tohto dôvodu

Aj svetlá pokožka

Pre svetlejšie typy pleti existuje taktiež riešenie. Krásky, ktoré sa slnka vyslovene boja a ich pokožka ho neznáša dobre, takmer vždy sa opália skôr do červena a výsledok nikdy nie je dokonalý, by mali vyskúšať tento produkt od značky Nivea. Tónovacie mlieko vie zabezpečiť ľahko opálený vzhľad a žiarivú pokožku už po niekoľkých aplikáciách.

Alergická pokožka môže byť hnedá

Citlivá pleť, ktorá slnečné lúče vyslovene neznesie, to má v lete ťažké. Ak však chcete aj napriek tomu pôsobiť sexi opálene, vyskúšajte tento šikovný samoopaľovací krém od značky La Roche-Posay. Vyhovuje aj vyslovene dráždivej pokožke a opáli vás aj bez vystavovania sa nepriaznivým slnešným lúčom.

Mohlo by vás zaujímať: Aj bronz má svoje pravidlá a ochranu pred slnkom netreba podceňovať: Vybrali sme TOP opaľovacie krémy!

Lepšia kvalita farby

Photoderm Autobronzant od Biodermy využíva novú technológiu kombinovaním samoopaľovacej látky DHA s jedinečným systémom rozprašovania, ktorý tak dostane látku oveľa lepšie do kontaktu so samotnou pokožkou a farba sa neuveriteľne rýchlo a jednoducho rozšíri. Žiadne fľaky, len prirodzené opálenie dosiahnete práve s týmto šikovným sprejom.

Rozžiarte vaše nôžky

Krásne hnedé nohy chce mať v sukni každá žena. Ak sa vám ale nechce vylihovať na slnku a ste si vedomá toho, že sa táto časť tela skutočne ťažko opaľuje, vyskúšajte samoopaľovací krém od L'Oreal Paris. Jednoducho sa nanáša a oblasť nôh prirodzene opáli bez dlhých hodí na slnku.

Nenechajte si ujsť: Testovali sme opaľovacie krémy na bronzovú pokožku: Toto je dôvod, prečo sa, podľa nás, oplatí investovať do kvality

Foto:
Profimedia, Vichy, La Roche-Posay, Nivea, Bioderma, L'Oreal Paris
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba