Presunúť na hlavný obsah

Krásna jednoliata hnedá pokožka bez škvŕn: Tieto samoopaľovacie krémy vám vytvoria dovolenkový look

Krása

Vyskúšajte tie najlepšie samoopaľovacie krémy a doprajte si krásne hnedú pokožku v prípade, že nesvieti slnko alebo si niektorú časť tela neviete dobre opáliť.

Vhodný aj na tvár

Samoopaľovací krém, ktorý je vhdoný niele na celé telo, ale aj na tvár, predstavuje značka Vichy. Prirodzený vzhľad pokožky vďaka 8Hy hydratácii dosiahnete jemným nanašaním v pravideľných intervaloch bez zbytočného špinenia a ťažkého rozotierania.

Inšpirujte sa: Vitamín D je pre naše telo nenahraditeľný: Čím starneme, tým ho máme menej a to z tohto dôvodu

Aj svetlá pokožka

Pre svetlejšie typy pleti existuje taktiež riešenie. Krásky, ktoré sa slnka vyslovene boja a ich pokožka ho neznáša dobre, takmer vždy sa opália skôr do červena a výsledok nikdy nie je dokonalý, by mali vyskúšať tento produkt od značky Nivea. Tónovacie mlieko vie zabezpečiť ľahko opálený vzhľad a žiarivú pokožku už po niekoľkých aplikáciách.

Alergická pokožka môže byť hnedá

Citlivá pleť, ktorá slnečné lúče vyslovene neznesie, to má v lete ťažké. Ak však chcete aj napriek tomu pôsobiť sexi opálene, vyskúšajte tento šikovný samoopaľovací krém od značky La Roche-Posay. Vyhovuje aj vyslovene dráždivej pokožke a opáli vás aj bez vystavovania sa nepriaznivým slnešným lúčom.

Mohlo by vás zaujímať: Aj bronz má svoje pravidlá a ochranu pred slnkom netreba podceňovať: Vybrali sme TOP opaľovacie krémy!

Lepšia kvalita farby

Photoderm Autobronzant od Biodermy využíva novú technológiu kombinovaním samoopaľovacej látky DHA s jedinečným systémom rozprašovania, ktorý tak dostane látku oveľa lepšie do kontaktu so samotnou pokožkou a farba sa neuveriteľne rýchlo a jednoducho rozšíri. Žiadne fľaky, len prirodzené opálenie dosiahnete práve s týmto šikovným sprejom.

Rozžiarte vaše nôžky

Krásne hnedé nohy chce mať v sukni každá žena. Ak sa vám ale nechce vylihovať na slnku a ste si vedomá toho, že sa táto časť tela skutočne ťažko opaľuje, vyskúšajte samoopaľovací krém od L'Oreal Paris. Jednoducho sa nanáša a oblasť nôh prirodzene opáli bez dlhých hodí na slnku.

Nenechajte si ujsť: Testovali sme opaľovacie krémy na bronzovú pokožku: Toto je dôvod, prečo sa, podľa nás, oplatí investovať do kvality

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus