Presunúť na hlavný obsah

Odtiene blond podľa farby vašej pleti: Porcelánové či bronzové krásky si môžu vybrať ten správny odtieň vlasov

Krása

Nechajte si poradiť a zvoľte odtieň vašich vlasov podľa typu vašej pleti. Presvedčte sa o tom na základe fotografií známych osobností. Tak, ktorý odtieň by vám pristal najviac?

Platinová blond, studené a teplé odtiene či presvetlený melír. To všetko máte na výber zo širokej možnosti ponúk pri blonďavých odtieňoch vašich vlasov. Musíte však klásť veľký dôraz na to, aby ste si vybrali tu správnu farbu k typu vašej pleti. Inšpirujte sa známymi osobnosťami a priraďte svoj typ k známym modelkám či herečkám. 

Prečítajte si aj: Top farbou vo vlasových trendoch sa stala "Dark Blonde": Farebná inšpirácia v podaní modeliek dorazila práve k vám!

Studené odtiene

Studený odtieň blond pristane najviac svetlým typom s prirodzeným vzhľadom.  Ak je vaša pleť svetlejšieho vzhľadu a nepoužívate výrazný make-up či bronzer, práve tento odtieň studenej bude pre vás tou správnou voľbou. 

Teplé odtiene

Teplejšie odtiene, ktoré vytvárajú efekt slnečných lúčov pristanú ženám s tmavším typom pokožky. Ak sa radi slníte alebo máte prirodzene tmavší odtieň pokožky, stavte na teplú blond, ktorá vám vytvorí efekt svetlých vlasov „vyťahaných zo slnka“. 

Platinová blond

Platinová blond je novinkou medzi modelkami a známymi osobnosťami. Extravagantná farba však pristane najmä porcelánovým typom, ktoré s týmto odtieňom pôsobia ešte viac étericky. Nesiahajte po tomto odtieni, ak navštevujete solárium alebo je vaša pokožka tmavšia.

Presvetlené pramienky

Zosvetlené pramene vlasov alebo tzv, melír je ideálnou voľbou pre tmavé typy s opáleným vzhľadom pokožky. Zosvetlené blond vlasy a bronzová pokožka vytvárajú dokonalú súhru a táto farba vlasov vyzerá naozaj jedinečne. 

Mohlo by vás zaujímať: Platinová blond sa vracia v lepšom prevedení: Inšpirujte sa studeným odtieňom, ktorý prerazil v Hollywoode

Ombre

Nezameniteľný štýl ombre vlasov sa skvele vyníma na výrazných typoch žien s modrými očami. Tmavšie korienky a zosvetlené konce vlasov zaniknú na nevýrazných typoch, ktoré by len zbytočne pôsobili ako šedé myšky.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus