Presunúť na hlavný obsah

Oranžový rúž 5-krát inak: Viete, ako zladiť túto žiarivú farbu, aby ste pôsobili vkusne?

Krása

Výrazná farba rúžu, ktorá je obľúbeným odtieňom svetových vizážistov. Naučte sa zladiť túto farbu tak, aby ste pôsobili ako dokonalá dáma.

Žiarivá oranžová je horúcim trendom prichádzajúcej sezóny. Je však veľmi dôležité, aby ste tento odtieň rúžu zladili vkusne a s citom. Inšpirujte sa svetovými lookmi priamo z módnych prehliadok a vyčarujte si nadčasový vzhľad.

Prečítajte si aj: Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Minimalizmus

Pri výraznej oranžovej farbe je dôležité dbať na to, aby bol zvyšok make-upu veľmi decentný. Nechajte vyniknúť len žiarivé pery a stavte na nahé líčenie, ktoré bude krásne kontrastovať. Krikľavý odtieň na perách je výraznou časťou, ktorá jednoznačne zaujme.

Kombinácia farieb

Jarná oranžová farba vynikne najkrajšie s kráľovskou modrou a bielou. Táto kombinácia farieb je veľmi obľúbená medzi módnymi dizajnérmi a svetovými značkami. Ak sa chystáte zvoliť oranžový rúž, práve tmavomodrá farba outfitu bude tou správnou voľbou.

Čierno- biela

Moderná farba rúžu je ideálnou kombináciou s nestarnúcou klasikou. Čierno-biela farba s oranžovým rúžom pripomína retro štýl a vy budete vyzerať ako naozajstná dáma. Inšpirujte sa štýlom s prvkami retra a vzbuďte pozornosť.

Jarné odtiene

Krásnou kombináciou je aj oranžový rúž v spojení so žltou farbou. Nechajte si poradiť od módnych dizajnérov a stavte na očarujúcu kombináciu dvoch žiarivých farieb. Tento svieži look je neprehliadnuteľný a pôsobí veľmi mladistvo.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ako zaujať pomocou dymového líčenia? Inšpirujte sa výberom očných paliet, ktoré vám vykúzlia sexi pohľad

Tajomnosť

Elegantnú čiernu oživíte výrazným rúžom, ktorý automaticky zmení celkový look. Lichotivá kombinácia tajomnej čiernej a žiarivej oranžovej vám vytvorí nezabudnuteľný vzhľad. Tento look je ideálny na večierok či romantické rande.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe