Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Testovali sme nový hydratačný rad, ktorý vašu pleť dokonale rozžiari: Toto sú výsledky!

Krása

Správna a pravidelná hydratácia dokáže s naším vzhľadom skutočné zázraky. My sme v redakcii testovali nový hydratačný rad od Yves Rocher, ktorý pozostáva z týchto krokov.

Veľa ľudí si myslí, že keď si opláchnete pokožku, pleť je automaticky hydratovaná, avšak nie je to úplne pravda. Pokiaľ nedochádza k dlhšie trvajúcemu kontaktu, voda zostane len na povrchu a hlbšie nepreniká. Voda sama o sebe teda nie je schopná hydratovať pleť a prenikať do hlbších vrstiev, aby jej zabezpečila celodennú hydratáciu. 

Prečítajte si: Všimnite si, či má vaša pleť dostatok vody: Bod 3 je teraz pred letom veľmi dôležitý, robíte ho?

Pátrali sme teda po tom, čo dokáže pokožke zabezpečiť nepretržitý príjem vody a obnoviť tak sviežosť pleti. Výťažok z kosmatcovníka, ktorý sa nachádza v novom rade Hydra Végétal od Yves Rocher, tieto schopnosti má, a tak sme sa rozhodli tento zázrak vyskúšať. 

FEMINITY TV: Každodenný rituál s novým radom Hydra Végétal od Yves Rocher 

Hydratačný rituál sme vyskúšali na vlastnej koži

1. Čistenie

Na čistenie pleti môžete použiť čistiaci gél v tube, čistiaci gél s pumpičkou alebo odličovacie mlieko, zavisí od toho, akú konzistenciu preferujete. My sme zvolili čistiaci gél, ktorý má príjemnú osviežujúcu vôňu s nádychom čistoty. Jemným krúžením tampónmi na odličovanie hĺbkovo čistí pleť a navracia jej jas. Zabezpečuje nepretržitú hydratáciu po dobu 48 hodín a vďaka jemnej textúre pripraví pleť na ďalšie kroky.

2. Tonizácia

V druhom kroku sme aplikovali na pleť hydratačné tonikum Hydra Végétal. Práve vďaka nemu dochádza k zbaveniu sa posledných nečistôt make-upu alebo nečistôt spôsobených vplyvom vonkajšieho prostredia. Toto tonikum je veľmi jemné a vhodné pre normálnu až zmiešanú pleť. „Tonikum šetrí pleť a vôbec nedráždi, práve naopak. Je veľmi jemné a dokonale sadne na hebkú pleť. Po aplikovaní zostáva pleť krásne jemná a dôkladne pripravená na hydratáciu.

Neprehliadnite: Darujte zasadený strom s Yves Rocher: Podporte celosvetový projekt a zapojte sa do zlepšovania tejto planéty!

3. Hydratácia 

Keď dosiahneme stav, že naša pleť je stopercentne čistá a zbavená akejkoľvek mastnoty, prichádza čas na hydratáciu pomocou hydratačného gélu na deň a noc. Gél má príjemnú čistú vôňu a vďaka jemnej fluidnej textúre sa ľahučko nanáša. Krúživými pohybmi doprajete pleti okamžitú hydratáciu po dobu 48 hodín. Môže za to výťažok z kosmatcovníka, ktorý je pestovaný vo vlastnej záhrade tejto francúzskej značky Yves Rocher v La Gacilly. Hneď po prvej aplikácii však uvidíte rozdiel, nakoľko krém Hydra Végétal pleť krásne rozžiari a dodá jej jas.

4. Starostlivosť

To, ako si pleť hýčkame, nám vracia v podobe zdravšieho, žiarivejšieho a mladšieho vzhľadu. Gélový píling alebo intenzívna hydratačná starostlivosť Hydra Végétal od Yves Rocher sú skvelými pomocníkmi. Pomocou gélového pílingu sme odstránili odumreté bunky a nečistoty na pleti. V jednoduchosti – tento gél znovu obnoví pleť a zabezpečí jej krásny jas a žiarivý efekt. Bambusové mikrogranule, ktoré obsahuje, sú šetrné k olupovaniu pleti a bunková regenerácia je veľmi prirodzená.

Viac informácií o novom rade Yves Rocher Hydra Végétal a novinkách nájdete na stránke yves-rocher.skinstagram.com/yvesrocherslovensko a facebook.com/yvesrocherslovensko.

 

 

- Najčítanejšie -