Presunúť na hlavný obsah

Jednodielne plavky už dávno nie sú nudné: Alexandra Orviská stavila na exotiku, Soňa Skoncová opäť nesklamala

Slovenské celebrity

Slovenské krásky predviedli svoje bezchybné postavičky aj v jednodielnych plavkách a ukázali tak, že aj zakrytá pokožka môže byť sexi. Presvedčte sa sami!

Soňa Skoncová v žiarivej modrej

Moderátorka Soňa Skoncová nás outfitmi vždy dostane do kolien a tentokrát tomu nebolo inak. Jej výrazné modré jednodielne plavky sú priam zosobnením leta a nám sa pri pohlade na ne chce tiež utekať rovno na pláž. 

Inšpirujte sa: Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje postavičky a dokonalé letné outfity

Veronika a Daniela opäť zladené

Aj dvojičky zo speváckeho dua TWiiNS, Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová, milujú jednodielne plavky. Tento hravý model, do ktorého sa spoločne zladili pôsobí dievčensky a sviežo zároveň. Sestry milujú farby a aj tentokrát vyhrala výrazná tyrkysová.

Dominika Navara Cibulková v luxusnom modeli

Naša najlepšia tenistka Dominika Navara Cibulková si leto užíva nielen na kurte, ale aj pri mori. Ohúrila skutočne okázalým modelom jednodielnych plaviek a potvrdila tak status milovníčky módy. O Dominike je známe, že sleduje trendy a rada sa odmení za svoj výkon. Kombinácia farieb a jednoduchý strih nás dostali.

Mohlo by vás zaujímať: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian

Michaela Kocianová elegantná a sexi

Topmodelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová má postavu, na ktorej by akékoľvek plavky vyzerali úžasne. Ona sa však tentokrát rozhodla pre jednodielny model, ktorý rafinovane poodhalil kúsok jej pokožky a farebná kombinácia priniesla oživenie nayše. Nech žijú toto leto 90.roky!

Mária Zelinová a rafinovaná čierna

Moderátorka Mária Zelinová si vybrala model, ktorý jej postave lichotí. Čierne plavky s výrazným zlatým ornamentom, ktorých vrchná časť je riešená naozaj sexi, nás zaujali hlavne svojím strihom, ktorý je na Márii neprehliadnuteľný.

Nenechajte si ujsť: Sexi ofina našich Sloveniek: Mirka Luberdová získala väčší šmrnc, Diana Hágerová urobila zmenu počas materskej

Alexandra Orviská zvolila exotiku

Moderátorka Alexandra Orviská má k jednodielnym plavkám vzťah a toto je len jeden z modelov, ktoré sme na nej toto leto mohli vidieť. Kráska si zvolila jednoduchý strih s hlbokým výstrihom a originálnou exotickou potlačou, a my sa z jej výberu nesmierne tešíme.

Jana Tomas v pásikoch

Blogerka Jana Tomas si dovolenku v Grécku užívala v jednoduchom bielo-modrom modeli s volánikom, ktorý len podčiarkol jej štíhlu postavu. Jednoduchosť a svieži strih je presne to, čo toto leto potrebuje každá sebavedomá žena, medzi ktoré Jana bez pardonu patrí.

Prečítajte si aj: Festivalové looky Sloveniek: Soňa Skoncová nastavila vysoký level, Twiinsky zvolili neprehliadnuteľný outfit

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⚡️Jana Tomas⚡️ (@janatini),

Dominika Ducová stavila na olivovo zelenú

Moderátorke Fashion TV Dominike Ducovej sa hodí naozaj takmer všetko, tentokrát ale stavila na jednoduchosť a urobila dobre. Jednodielne plavky olivovo zelenej farby jej neskutočne pristanú, zvýrazňujú farbu jej pokožky a ona sama je príkladom toho, ako je občas minimalizmus základom dobrého outfitu.

Natália Glosíková zvolila jemné šnúrky

Tanečnica Natália Glosíková v jednodielnych plavkách vyzerá úchvatne, a to aj vďaka pásikom, ktoré zdobia ich prednú časť. Nás si nimi okamžite získala a pevne veríme, že jej model je inšpiráciou aj do vašich letných dní a podobné plavky už máte zbalené v cestovnej taške.

Kto sa vám v jednodielnych plavkách páči najviac?

spolu hlasovalo 478 ľudí

- Najčítanejšie -