Presunúť na hlavný obsah

Kráska Alexandra Orviská sa dala na takýto netradičný šport: Trúfli by ste si na niečo podobné aj vy?

Slovenské celebrity

Miluje pohyb a nepohrdne ním skutočne nikdy. Viete však, čo táto známa moderátorka vyskúšala tentoraz?

Na diéty si nepotrpí, no šport je jej vášeň

Len málokto by veril, že je známa moderátorka mamou malej Viktórie. Môže za to hlavne jej dokonalá postava, ktorú si udržuje celé roky a mohli by jej ju závidieť aj oveľa mladšie dámy. Ako vo väčšine prípadov, ani ona nedostala svoje krásne krivky do daru a na svojej postave pravideľne maká. Aj keď čas trávi i v posilňovni a nebojí sa ani činiek, Alexandra si medzi pohybovými aktivitami našla okrem typického cvičenia aj to, čo je pre ňu tým pravým orechovým.

Nenechajte si ujsť: Moderátorka Alexandra Orviská má super štýl: V poslednom období predvádza jeden skvelý look za druhým

Pláva a wakeskatuje

Aj preto ju najčastejšie uvidíte vo vode. Či už ide o plávanie alebo samotné wakeskateovanie, na ktoré sa niekto bez dostatočnej dávky odvahy nedá, Alexandra je v oboch ako doma. Aj preto sa nemusí báť, že by nejaké to kilo náhodou pribrala, všetko čo zje totiž poľahky spáli, a čo je najlepšie, ani sa do daných činností nemusí nútiť. Robia jej totiž radosť a presne tak by to so športom malo byť.

Tentokrát však vyskúšala niečo nové

Na poslednej dovolenke však aj ona chcela vyskúšať niečo nové a tak sa rozhodla zmerať si svoje sily s morskými vlnami. V krásnych jednoduchých plavkách a so surfom v ruke jej to neuveriteľne pristalo, a ako skúsenej wakeskateristke jej to určite išlo skutočne od ruky. Predsa len, oba športy sú postavené hlavne na udržaní rovnováhy a správnom predvídaní ďalšieho pohybu vody.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa na štýlové kúsky z botníka Alexandry Orviskej: V tomto exkluzívnom výbere by ste si určite aj vy nejaké našli

K nebojácnosti vedie aj dcéru

Odvahy má moderátorka aj za dvoch a presne k rovnakému životnému štýlu vedie aj svoju dcérku Viktóriu, s ktorou si väčšinu dovoleniek užíva naozaj naplno. A tým nemáme na mysli vylihovanie a popíjanie limonády. Mama s dcérou sú naozaj akčné duo, ktoré nič nenechá na náhodu a okrem spoznávania prírody sa dostatočne vyšantia aj pri spoločnom bicyklovaní či behu.

Odvahu zdedí po mame

Rozkošná Viktória je už teraz neuveriteľne odvážna, pričom túto povahovú črtu určite zdedila po svojej mame. Krásna moderátorka sa totiž okrem extrémnych športov nebojí ani naozaj bláznivých nápadov. Možno aj preto si v rámci dovolenky nevyskúša len silu morských vĺn na skutočnom surfe, ale aj noc osamote v takejto originálnej bubline obklopená prírodou. Nuž, treba uznať, že práve chuť zdolávať výzvy je tým, čo robí Alexandru ešte atraktívnejšou, nemáme pravdu?

Inšpirujte sa: Najkrajší zadok slovenského šoubiznisu: Ktorej známej moderátorke patrí táto super postavička?

Chceli by ste tiež vyskúšať surfovanie?

spolu hlasovalo 152 ľudí

Áno
34
Nie
118

- Najčítanejšie -