Presunúť na hlavný obsah

Celebritné mamičky a ich ratolesti: Dara Rolins s Laurou vyzerajú roztomilo, Natália Selveková s dcérou hviezdami pláže

Slovenské celebrity

Známe slovenské mamičky sa rozhodli stráviť so svojimi ratolesťami pár chvíľ osamote. No ak si myslíte, že všetky sa rozhodli pre slnko a more, ste na omyle. Niektoré stavili aj na čaro hôr, jazier, vrchov, niektoré dokonca kombinovali.

Dara Rolins s Laurou

O tejto dvojke je známe, že si doprajú každý rok pár chvíľ len mama s dcérou. Ich už priam tradičnou dovolenkovou destináciou je španielska Marbella, z ktorej už stihli poslať aj takéto pohľadné pozdravy fanúšikom.

Karin Haydu s Vanessou

Naša obľúbená herečka, ktorá vyzerá akoby zastavila čas, sa pochválila na svojej sociálnej sieti zase takouto momentkou so svojou jedinou dcérou, z ktorej je už veľká slečna. Pár dní strávili u našich južných susedov, na Balatone, v Maďarsku.

Mohlo by vás zaujímať: Zdenka Predná vyzerá po pôrode dvoch detí takto dobre: pozrite, ako sa ukázala nedávno v spoločnosti

Ale pravý letný, morský oddych si vychutnali aj na dovolenke v Stredozemnom mori, z ktorej pochádza zase tento záber. No tajnostkársky neprezradili, kde presne sa nachádzajú...

Miriam Kalisová s Miou

Čaro Talianska, konkrétne Sardínia, zlákala zase túto známu moderátorku a jej ratolesť Miu. Hoci ako sama fotografiu okomentovala, počasie im na začiatku príliš neprialo, keďže bolo pod mrakom, im to vôbec nevadilo, aspoň mali výlet v chládku.

Andrea Verešová s Vanesskou a Danielom Tobiášom

Andrea svojim deťom tiež robí ako každá správna mama naozaj pestrý program. Najmä teraz v lete sa snaží o to viac. Ako sama napísala na svojej sociálnej sieti: „Užívame si prázdniny. Najradšej sme v prírode aj pri vode.“

Barbora Rakovská s Amiou

Krásna moderátorka so svojou ešte krásnejšou okatou dcérou sa rozhodli pre naše slovenské Tatry, konkrétne Nízke Tatry. Ako môžete vidieť, učarovala im turistiku v podobe Chopku, na ktorom sa aj odfotografovali.

Čítajte tiež: Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Denisa Mendrejová s Grétkou

Krásnu Pláž Nikki v španielskej Mallorce sa rozhodla navštíviť naša bývalá Miss Universe, ktorá má už takúto veľkú dcérku, Grétku.

Neboli však sami, ale rozhodli sa pre babskú jazdu spolu s riaditeľkou estetickej kliniky, Natáliou Selvekovou a jej malou dcérkou, ako Denisa zdokumentovala na jednej z fotografií z tohto čarovného miesta.

Momentkou na svojej sociálnej sieti sa však pochválila aj spomínaná Natália, ktorá okrem iného bola aj Miss Dance roku 2014.  Takto to mame a dcére pristalo osamote.

Mirka Luberdová s Isabel

Bývalá misska a v súčastnosti aj odborníčka na zdravú stravu, ktorá je pre nás všetky veľkou inšpiráciou v tom, že keď sa chce, všetko sa dá zvládnuť, neváhala vziať na turistiku svoju malú dcérku, Isabel. Ako aj vtipne okomentovala: „Nie, toto nie je besná líška, ale spoločenská, známa všetkým Tatrancom. Úprimne, chvíľu som sa bála, či je ok, ale šla s nami ako psík a čakala na desiatu:).“

Neprehliadnite: Maminy známych tvárí: Krásna Barbora Franeková a vieme tiež, po akom zdedila Daniela Hantuchová dlhé nohy

Magdaléna Šebestová s Ninkou

Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko, ktorá si materstvo naozaj vychutnáva plnými dúškami a svedčí jej to stále viac, sa tento rok rozhodla pre tradičnejšie Chorvátsko, ktoré však krásou nezaostáva za inými destináciami. S dcérkou Ninkou takto zapózovali pred objektívom.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus