Presunúť na hlavný obsah

Muži po 30-tke zostávaju v dlhodobom vzťahu s partnerkami, ktoré maju týchto 5 vlastností

Feminity

Muži majú na partnerky rovnako prísne kritériá ako máme my na svoje polovičky. Viete, čo je pre nich v zrelšom veku alfou a omegou, aby vám neušli za inou?

Je to tak. Nielen ženy sú pri ideálnych vlastnostich svojich polovičiek náročné. Opačné pohlavie je na tom rovnako. Odhaľte spolu s nami, čo považujú muži po 30 - tke za kľúčové. 

Inšpirujte sa: Muži narodení v tomto znamení sa o vás postarajú ako o kráľovnú: Máte ho aj vy po svojom boku?

5 vlastností ženy, ktoré považujú muži v zrelšom veku za zásadné

1. Nežnosť

Aj keď si to muži po 20 - tke ešte nepripúšťajú, zbožňujú ženy, ktoré vedia byť nežné. A v 30 - tke to už vyslovia aj nahlas. Podpora, pochopenie, súcit, pohladenie. To je všetko na čo nedajú dopustiť a čo pre zdravé fungovanie vo vzťahu potrebujú. 

2. Sebaistota

Sebavedomé ženy sú jednoznačne sexi. Na tom sa zhodnú azda všetci chlapi. Nie je nič horšie, ako mať po svojom boku niekoho, kto je večne nespokojný sám so sebou. Práve preto sa majte rada presne taká, aká ste. Každá z nás je jedinečná, výnimočná aj s malými nedostatkami. Dôležité je vedieť prijať ich a premeniť ich na svoju prednosť. Verte, že sa to dá. 

3. Úprimnosť

Muži neznášajú ženy, ktoré hovoria v hádankách. Nevedia si veci domýšľať a ani náhodou nechcú ”lúštiť”, čo sa im asi snažíte naznačiť. Uprednostňujú priamočiarosť, vecnosť a úprimnosť. Chcú aby ste im veci povedali narovinu. Rovnako im záleží na tom, aby ste im hovorili pravdu. Aj malé klamstvo považujú za zradu a vyrovnávajú sa s ním oveľa dlhšie ako asi predpokladáte.

4. Nezávislosť

Samozrejme, chlapi majú radi ženy, o ktoré sa môžu starať, rozmaznávať ich, no všetko s mierou. Potrebujú tiež po svojom boku partnerku, na ktorú sa môžu spoľahnúť a vedia, že nie je závislá len od nich. Istá dávka tajomna, samostatnosti, to je niečo, čo je v dlhoddobom perspektívnom vzťahu nevyhnutnosťou. 

5. Odhodlanosť

Mať svoje vlastné sny, túžby a priania by mal mať každý z nás. Bez ohľadu na vek, či pohlavie. A najmä odhodlanie ísť za nimi a nasledovať ich. Ak vám táto vlastnosť nie je cudzia, ste na najlepšej ceste stať sa perfektnou manželkou. Aj v rámci harmonického spolužitia sa vám totiž bude hodiť. Odhodlanie je totiž akýmsi zdravým korením vzťahu a keď vám nechýba, ide všetko pri riešení každodenných problémov ľahšie. A muži si to veľmi dobre uvedomujú.

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

Práve toto sú veci, ktoré na nás muži milujú. Tak čo, spĺňate všetky body? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus