Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Slovenské celebrity

Riaditeľka Miss Universe SR a bývalá kráľovná krásy Silvia Chovancová-Lakatošová sa aj po štyridsiatke udržuje v neuveriteľnej forme. Zistili sme, čo sa za tým skrýva.

Na čistú pleť nedá dopustiť

Silvia má už určité zásady v starosltivosti o pleť rokmi overené. Jednou z nich je i dokonale čistá pleť vždy pred spaním. Je pre mňa veľmi dôležité, aby zakaždým, keď si idem ľahnúť, bola moja pleť dokonale vyčistená. To je základ, alfa a omega. Samozrejme, že sa o seba starám, pretože vek nezastavíte. Snažím sa hlavne dobre stravovať, zbytočne sa nerozčuľovať a z náročnejších problémov si robiť tak nejak menej náročné. A hlavne mi nedovolia starnúť moje deti, držia ma v nepokoji a som vďaka nim stále v pohybe. dodáva Silvia Chovancová-Lakatošová.

FEMINITY TV: Silvia Chovancová-Lakatošová o jej životnom štýle a šťastnom rodinnom živote

Neprehliadnite: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová odhalila nohy, Silvia Lakatošová zvolila sexi dekolt a ďalšie

Venovať sa sama sebe naplno chystám hneď, ako malá Valentínka trošku podrastie. Opäť začnem cvičiť a pracovať na sebe. Zatiaľ sa ešte sama sebe až tak nevenujem, ale aj tak si myslím, že treba byť hlavne stále pozitívne naladená, žiadne starosti a keď sa ráno zobudím a pozriem sa na moje dve decká, to ma tak nejak naštartuje.

Niektoré produkty jednoducho musí mať po ruke

Čo sa týka kozmetiky, Silvia presne vie, čo jej pleť potrebuje. Nedám dopustiť na odličovač očí, ktorý je zložený z kombinácie oleja s vodou. Je fantastický hlavne na špirálu, pretože mám veľmi citlivé oči, ktoré mi hneď začnú slziť. Samozrejme nedám dopustiť ani na esencie, ktoré vám rozžiaria a napnú pleť a samozrejme očné krémy. A ostatné, ak aj náhodou nestíham, vezmem si krémik od dcéry alebo olej od syna. Ale tie ostatné veci jednoducho musím vždy mať. prezradila nám Silvia.

Nenechajte si ujsť: Novou Miss Universe SR 2016 sa stala Zuzana Kollárová: Touto postavičkou nedala šancu nikomu! Páči sa aj vám?

Pri starostlivosti o deti je dôležitý partner a organizácia

Silvia výchovu Christiana a Valentínky zvláda aj vďaka svojmu skvelému partnerovi Pavlovi. Jeho pomoc je podľa nej vo vzťahu aj pri výchove nesmierne dôležitá. Pali je úžasný človek, otec aj partner, s ktorým si povinnosti delíme. Tým pádom to nie je všetko len na žene. Keď ja nestíham, ide na tréning s malým on, keď stíham, idem ja. Tak nejak si to zadeľujeme. Je takisto výborný kuchár, takže sa len cez deň dohodneme, kto varí večeru. Jednoducho treba mať určitý režim zadelenia vecí a všetko si predom zorganizovať. Potom to šľape. prezradila s úsmevom Silvia.

Prečítajte si: Bývalé missky pokope: Silvia Chovancová Lakatošová nestarne, Anna Amenová vyzerá čoraz lepšie!

Inšpirujte sa: Bývalá misska Silvia Chovancová-Lakatošová má lepšiu postavu ako v 18-tke: Pozrite si foto z civilu

Režím majú v rodine Chovancových hneď od rána a Silvia sa naň vždy rovnako teší. Vstanem okolo pol siedmej a pripravím raňajky pre všetkých. Následne ich tak nejak postupne pozobúdzam a hodím malú do škôlky. Je to síce stále o tom istom, ja sa však na všetky tieto veci nesmierne teším. Neviem si bez nich predstaviť svoj život.

Páči sa vám postava Silvie Lakatošovej?

spolu hlasovalo 288 ľudí

Áno
262
Nie
26

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe