Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková zažila pocit nostalgie:„Ide to všetko neuveriteľne rýchlo!"

Slovenské celebrity

Rozhovor s úspešnou Karolínou Chomistekovou, ktorá má za sebou ďalší ročník projektu Miss Slovensko.

Súťaž Miss Slovensko je projektom, kde sa snúbi ženská krása a pomoc druhým. Za touto peknou myšlienkou stojí už tretí rok mladá a ambiciózna kráska Karolína Chomisteková, ktorá patrí taktiež k nezabudnuteľným kráľovnám. V rozhovore nám prezradila, aký pocit nostalgie jej priviedol finálový večer a v čom je podľa nej veľká výhoda novej víťazky.

Prečítajte si aj: Miss Slovensko 2017 sa stala červenovláska Hanka Závodná: Nová kráľovná krásy vás svojím vzhľadom naozaj ohúri

Finalistky jej budú chýbať

Pôvabná Karolína si zaspomínala na deň svojho korunovania a zároveň porovnala, v čom bol tento rok odlišný. „Ide to všetko neuveriteľne rýchlo. Je to ako včera, keď si pamätám, že sme boli presne v tomto istom hoteli a bolo to po našom finále. Tento rok išiel neuveriteľnou rýchlosťou a neviem, či je to spôsobené tým, že sme mali s dievčatami veľmi nabitý program. Absolvovali toho oveľa viac ako pominulé roky a bolo tam aj to zahraničie, exotika a bolo to veľmi rôznorodé. Teším sa z toho, pretože dievčatá sú úžasné a budú mi chýbať,“ povedala úprimne.

Miluje slovenské tradície

Finálový večer sa niesol v duchu slovenských tradícií a zároveň prepojenia s rodinou. Riaditeľka súťaže krásy nám prezradila, prečo sa rozhodli zvoliť tento koncept. „Je to o slovenskej kráse, o Slovensku, ja milujem tradíciu a ten náš folklór. Podľa mňa sa nemáme za čo hanbiť, keďže nie všetky krajiny majú takúto tradíciu. Tie naše kroje a tance sú také temperamentné a také krásne, že to netreba skrývať a ja som veľmi rada, že to vyšlo. Bolo to naozaj náročné, ale som rada, že to vyšlo dobre,“ dodala s úsmevom.

Šarm a éterickosť

Výber celkovej víťazky bol aj pre odborníčku na ženskú krásu naozaj ťažký. Karolína sa nám zároveň priznala, v čom ju finalistky prekvapili najviac. „Ja som milo prekvapená, lebo na skúškach som aj zvýšila hlas a hovorila som im, nech sa zobudia trošku. Keď som ich však videla počas tohto večera a videla som to vlastne aj z pozície toho diváka, tak boli šarmantné a éterické... Bolo to naozaj ťažké si vybrať,“ priznala kráska.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Nová kráľovná Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná: Prezradila nám, ako chce naložiť s víťazstvom

Rok kraľovania

Karolína sa spoločne s porotou rozhodli pre červenovlasú Slovenku, ktorá ich svojím vzhľadom a vystupovaním presvedčila najviac. Skúsená riaditeľka a bývalá kráľovná krásy nám prezradila čosi viac o novej víťazke. „Hanka má pred sebou veľmi náročný rok, ktorý bude iný a podľa mňa veľmi krásny, na ktorý bude spomínať veľmi dlho. Ona je úžasný človek a myslím si, že toto je jej veľká výhoda, že je taký dobrý človek a rada pomáha iným. Myslím si, že toto je jedna z vlastností, s ktorou sa prezentuje a tá jej možno pomôže aj na svetových súťažiach." dodala na záver.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s pôvabnou Karolínou Chomistekovou

- Najčítanejšie -