Presunúť na hlavný obsah

Akými múdrosťami sa riadili najväčšie dámy histórie? Princezná Diana a Audrey Hepburn poznali tajný recept na pôvab

Zábava

Inšpirácia v podobe myšlienok, ktoré tu zanechali hlboký odkaz. Prečítajte si najkrajšie citáty známych žien a možno sa v niektorých nájdete.

V dnešnom svete nekonečného množstva celebrít, ktoré uznávame a riadime sa nimi, by sme si na malú chvíľku mohli spomenúť na skutočné ikony histórie. Dámy, ktoré svojimi výrokmi vystihovali zmysel nášho bytia. Inšpirujte sa ich najkrajšími myšlienkami a zamyslite sa nad nimi.

Prečítajte si aj: Vďaka tomuto triku od krásnej Audrey Hepburn dosiahnete dokonalý pohľad: Vaše mihalnice nikdy nevyzerali lepšie

Princezná Diana

Nič mi neprináša viac šťastia, ako pomáhať chudobným ľuďom. Je to mojím cieľom, súčasťou môjho života a akýmsi poslaním. Priletím aj na kraj sveta, len aby som mohla niekomu pomôcť.

Úprimná pomoc

Starajte sa o druhých a pomáhajte im bez ohľadu na to, aby ste čakali spätnú väzbu. Zapamätajte si, že jedného dňa to urobí niekto pre vás. 

Láska je najdôležitejšia

Ak nájdeš vo svojom živote niekoho, koho miluješ, potom sa ho chyť a už mu nikdy nedovoľ odísť.

Myslím si, že najväčšie nešťastie na svete je neschopnosť ľudí vedieť milovať. Som veľmi šťastná, že mám ten dar obdarovať iných mojou čistou a úprimnou láskou.

Audrey Hepburn

Krása ženy musí vyžarovať z jej očí, pretože tie sú dverami do jej srdca. Miesta, kde sa rodí láska.

Zázraky existujú

Verím tomu, že smiech je najlepší spaľovač kalórii. Verím, že šťastné ženy sú najkrajšie ženy a verím, že zázraky existujú.

Schopnosť vedieť počúvať

Zapamätajte si, že o človeku toho zistíte viac tým, že ho budete pozorne počúvať. Nie tým, že budete počúvať to, čo o ňom hovoria iní.

Smiech vylieči všetko

Obklopujte sa ľuďmi, ktorí vás dokážu rozosmiať. Smiech je najlepší liek na všetky problémy a dokáže vyliečiť všetky choroby.

Mohlo by vás zaujímať: Čierna róba v podaní Audrey Hepburn: Inšpirujte sa ikonou štýlu a staňte sa i vy kráľovnou plesu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe