Presunúť na hlavný obsah

Narodili ste sa v znameniach, ktoré sa vyznačujú najväčším egom? Možno je na čase zmeniť prístup

Zábava

Ak ste sa našli medzi týmito znameniami, zrejme je vaše ego vyššie, ako ego ostatných ľudí. Občas vám nezaškodí, ak budete aspoň trocha sebakritický.

Kým ego je bežnou súčasťou každého človeka, veľké ego, až egoizmus je skôr negatívnou stránkou konkrétnej osoby. Ak sa príliš zameriavate na seba a ľudí manipulujete hlavne na to, aby ste dosiahli svoje vlastné ciele, pravdepodobne sa tento "problém" týka aj vás. Mať zdravé ego je jedna vec, byť zameraný čisto len na vlastnú osobu je už o niečom inom. Tieto znamenia majú vraj ego poriadne vysoko.

Mohlo by vás zaujímať: Prečo by sme si mali brať príklad od talianskych žien? Poznáme recept, ktorý zaručuje šťastný život

Lev

O ľuďoch v tomto znamení je známe, že sú cieľavedomé a hlavne nadmieru sebavedomé osobnosti. Čo sa týka ega, to ich je tak vysoké, že niekedy ich nevedia vystáť ani najbližší. Dokonca aj vtedy, keď v nie sú spokojní sami so sebou, dokážu celú situáciu uhrať tak, že si to ani nevšimnete. 

Blíženec

Je zaujímavé, že práve blíženci patria k znameniam s najväčším egom. Vždy sa prezentujú a vystupujú ako najmúdrejšie bytosti. Majú pocit, že vedia všetko a nerobia chyby. 

Baran

Ľudia narodení v znamení Barana nepoznajú odmietnutie a ani samotné zlyhanie. Vždy dosiahnu čo chcú a to aj na úkor iných ľudí, či dokonca priateľov. Ich pravda a úspech sú prvoradé.

Čítajte aj: Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Rak

Niekedy dokážu byť pekne sebeckí a v prvom rade myslia na svoje vlastné dobro. Až potom, keď sú oni sami so svojím životom spokojní, prichádza na rad záujem o blízke okolie.

V ktorom z týchto znamení ste sa narodili vy?

spolu hlasovalo 1236 ľudí

lev
229
baran
203
rak
163