Presunúť na hlavný obsah

Krásna mamina Silvia Chovancová-Lakatošová má doma dve nadané deti: Prekvapí vás, čomu sa venuje jej starší syn

Slovenské celebrity

Bývalá kráľovná krásy a tiež riaditeľka Miss Universe SR Silvia Lakatošová je šťastná žena. Jej deti rastú ako z vody a ona sama má tak dôvod na radosť.

Momentálne Silvia Chovancová-Lakatošová účinkuje v známej tanečnej súťaži Let's Dance, kde všetkých nedostala iba tancom, ale aj svojou ukážkovou postavou. Pri pohľade na ňu by ste preto zrejme nepovedali, že už pár rokov je dvojnásobnou mamou.

Čítajte aj: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Riaditeľka súťaže Miss Universe SR má doma dve malé a šikovné deti. To, že jej dcérka Valentínka tancuje a necháva sa inšpirovať mamou nás príliš neprekvapilo, ale to, že sa jej syn venuje slovenským ľudovým tancom je viac než inšpiratívne a zaujímavé. Nielen Silvia je hrdá Slovenka, ale aj jej syn Christian v sebe "Slováka" nezaprel. Pozrite sa, akého má doma šikovného syna.

Je milé vidieť to, že naše tradície stále žijú a ani mladšie generácie nimi nepohŕdajú. Malý Christian je príkladom toho, že aj chlapec môže vyzerať v kroji dobre. Predpokladáme, že Silvia je na neho právom hrdá a v aktivitách ho podporuje. 

Ani jej malá dcérka Valentínka za bratom nezaostáva a spolu s ním chodí Silviu podporovať na tanečnú súťaž. Sama Silvia na svojom profile zverejnila fotografiu zo skúšky, kde si obe deti vyskúšali stoličky porotcov. Okrem toho si Valentínka s mamou aj chvíľu zatancovala. My zas musíme uznať, že Silvia bola počas večera naozaj krásna a úsmev na tvári jej nechýbal.

Mohlo by vás zaujímať: Po dlhšom čase v spoločnosti: Mária Demitrová predviedla skutočne zaujímavý outfit a ukážkovú postavu

Podľa fotografii sa zdá, že Silvia je vyrovnaná a spokojná žena, matka a manželka. Nečudujeme sa tomu, keďže aj jej manžel ju neustále podporuje a spolu so synom Christianom prišiel aj na prenos tanečnej súťaže, kde Silvia účinkovala. Celej rodine to spolu pristane, čo poviete?

Máte vzťah ku slovenským ľudovým krojom, tancom, či tradíciám?

spolu hlasovalo 395 ľudí

áno
323
nie
72

Diskusia k článku

comments powered by Disqus