Krásky našich športovcov sa pýšia takýmito telami: Osí pás Zuzany Kollárovej či partnerka MMA zápasníka

Športovci a krásne ženy, to je kombinácia, ktorá išla ruka v ruke spolu už odnepamäti, čo poviete? Ani tí naši slovenskí športovci nie sú výnimkou a po svojom boku majú aj tieto krásne ženy, ktorých postavy v plavkách vyzerajú naozaj skvele. Posúďte sami...

Slovenskí športovci majú po svojom boku takéto krásne ženy, ktorých postavy v plavkách vyzerajú naozaj skvele

Slovenskí športovci majú po svojom boku takéto krásne ženy, ktorých postavy v plavkách vyzerajú naozaj skvele

Zdroj: instagram.com/kollarko/instagram.com/monika_jakliova/instagram.com/dominikakidkovacs/

Magdaléna Šebestová

Hneď na začiatok nám nedá nespomenúť krásnu Magdalénu Šebestovú, bývalú riaditeľku Miss Slovensko, ktorá je partnerkou a matkou malej dcérky, Ninky, nášho skvelého futbalistu, Jána Ďuricu. Magdaléna sa predviedla v takýchto sexi provokatívnych červených plavkách, ktoré perfektne kopírovali jej krivky. 

Monika Jakliová

Krásna partnerka nášho známeho zápasníka MMA, Gábora Borárosa, fitnes trénerka, Monika Jakliová, má skutočne vypracované telo vďaka svojej profesii. Monika je aj bikini modelkou a preto niet divu, že najviac jej idú vyššie krojené plavky, ktoré vyzdvihnú aj jej prednosti.

Mohlo by vás zaujímať: Jednodielne plavky už dávno nie sú nudné: Alexandra Orviská stavila na exotiku, Soňa Skoncová opäť nesklamala

Zuzana Nemec Kollárová

Ešte stále čerstvá novomanželka futbalistu, Adama Nemca, ktorá získala titul kráľovnej krásy v súťaži Miss Universe, Zuzana Nemec Kollárová, sa môže pochváliť tiež skvelou postavou. Na pláži zažiarila aj v takýchto moderných plavkách telovej farby s mašličkou. 

Ivana Gáborík Surovcová 

Akoby to bolo, keby sme nespomenuli aj sexi manželku hokejistu, Mariána Gáboríka, Ivanu Gáborík Surovcovú, ktorá má svoju postavu vyšportovanú vďaka tancu a joge. Ivana si vďaka svojim ladným krivkám môže dovoliť obliecť skutočne trendy plavky, napríklad aj takéto celé volánové čierne. 

Barbora Hrončeková

Bývalá volejbalistka, krásna Barbora Hrončeková, priateľka futbalistu Milana Škriniara, ktorý si podmanil Inter Milano, na svojej postave rovnako poctivo pracuje. Svoje ženské zbrane vytasila v takýchto plavkách, kde zvolila čierny vrchný diel a sexi červený spodný diel.

Čítajte tiež: Slovenky v plážových outfitoch: Domi Nevara Cibulková ako dievčatko, Romana Škamlová ako femme fatale

Simona Simanová 

Priateľka slovenského tenistu, Lukáša Lacka, matka jeho syna Lucasa, moderátorka hlavných správ RTVS, Simona Simanová, sa rovnako ako jej mladší priateľ venuje dlhé roky športu, dokonca obľubuje aj netradičné športy. Vďaka nim si pestuje ukážkovú postavu, ktorá vynikne aj v takýchto celých bielych plavkách. 

Zuzana Maková 

Manželka futbalistu, Róberta Maka, Zuzana Maková, má aj po dvoch pôrodoch skvelú postavu. Preto si môže dovoliť aj klasické trojuholníkové plavky, k tomu mokrý look, štýlové okuliare a je rozhodne neprehliadnuteľnou ozdobou pláže. 

Dominika Kid Kovács

Manželka historicky najúspešnejšieho slovenského boxera Tomiho Kid Kovácsa, bikini fitneska, Dominika Kid Kovács, rovnako vyzerá po deťoch úžasne. Zaiste je to aj vďaka jej profesii. Kombinácia bieleho čipkovaného vrchného dielu plaviek a čiernych vysoko krojených plavkových nohavičiek dáva jej postave rovnako vyniknúť. 

Neprehliadnite: Najštýlovejšie letné stylingy Andrey Verešovej: Toto leto sa predviedla v takýchto šatách a prehozoch 

Lucia Slaninková 

Sympatická priateľka nášho hokejistu, Tomáša Tatara, tiež finalistka medzinárodnej súťaže Miss Universe z roku 2013, Lucia Slaninková, sa má tiež čím pochváliť. K tomu jej stačí jednoduchý strih a farba dvojdielnych plaviek, aby vyzerala očarujúco. 

Postava, ktorej partnerky známeho slovenského športovca sa vám páči v plavkách najviac?

Magdaléna Šebestová
50
Monika Jakliová
104
Zuzana Nemec Kollárová
243
Ivana Gáborík Surovcová
199
Barbora Hrončeková
16
Simona Simanová
23
Zuzana Maková
30
Dominika Kid Kovács
55
Lucia Slaninková
67
Hlasovalo: 787

Foto:
instagram.com/kollarko/instagram.com/monika_jakliova/instagram.com/dominikakidkovacs/, instagram.com/barborahr/, instagram.com/zuzkamak/, instagram.com/slanchita/, instagram.com/meggieseb/, instagram.com/iversanns/, instagram.com/simonasimanovaofficial/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba