Presunúť na hlavný obsah

Známe mamičky na pláži: Krásna Zuzana Mak v Grécku, Magdaléna Šebestová si s dcérkou dopriali takýto zážitok

Feminity

Pozrite sa spolu s nami ako si horúce letné dni užívajú prominentné mamičky so svojimi rozkošnými ratolesťami.

Neprehliadnite: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian 

Zuzana Mak

Krásna podnikateľka a manželka futbalistu Róberta Maka - Zuzana život pri mori miluje. S rodinou sa usadili v Grécku a nedá na to dopustiť. Mama dvoch synov si dni so svojimi najbližšími vychutnáva a navyše vyzerá neuveriteľne dobre.

Magdaléna Šebestová

Jedna z najsexi mamičiek slovenského showbiznisu Magdaléna Šebestová žiari šťastím. S partnerom, futbalistom Jánom Ďuricom a dcérkou Ninkou žijú v Turecku, takže dni na pláži sú pre nich samozrejmosťou. Vidieť, že Miss Slovenska z roku 2006 a bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko si úlohu mamy užíva. S dcérkou im to neuveriteľne pristane. A treba dodať, že Magdaléna nikdy nevyzerala lepšie.

Abbie Puskailer

Manželka známeho speváka Thomasa Puskailera - Abbie je čerstvou mamičkou. Spolu s Thomasom a ich synčekom Noahom tak tento rok absolvovali prvú spoločnú dovolenku pri mori v Taliansku. Rodina skutočne vyzerá spokojne a idylicky.

Baša Števulová

Sympatická športovkyňa Baša Števulová patrí azda medzi najakčnejšie slovenské mamičky. So synčekom Tobiášom a partnerom Tomášom sú známi tým, že milujú cestovanie a šport. Svoje letné dobrodružstvá prežívajú aj s rozkošným synčekom naplno. Tento rok si užli dovolenku v Grécku a vidieť, že boli naozaj spokojní.  

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá plavková výbava našich Sloveniek: Karolína Chomisteková ako bohyňa, Natália Glosíková zvolila tieto

- Najčítanejšie -