Presunúť na hlavný obsah

Táto jedna vec, ktorú ženy robia, podvedome mužom nedá spať: Zistite, či robíte to, po čom šalie každý z nich

Partnerské vzťahy

K zaujatiu pozornosti muža netreba veľa, stačí ak sa budete správať takto a problém odolať bude mať naozaj každý jeden z nich.

Nič viac, len toto...

Muži nechcú prekombinované stratégie, dokonalý mejkap či afektované správanie. K tomu, aby sa im žena skutočne zapáčila im treba naozaj málo. Stačí, ak pri stretnutí so ženou, ktorá sa nachádza v nemilej situácii, strese alebo je zmätená, uvidia na jej tvári výraz odhodlania. Výraz, ktorý síce hovorí,  že si nie je istá svojím konaním, no aj napriek tomu urobí všetko preto, aby to navonok nedala najavo.

Inšpirujte sa: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Prebudí sa nutnosť chrániť

Práve v tej chvíli sa totiž u mužov zapne povestný alarm a to, čo by ženám prišlo ako hlúpe a nevhodné správanie, u mužov vyvoláva potrebu ženu zachrániť a pomôcť jej, aj keď o radu či ochranu nežiadala. Nechcú vyzerať vtieravo alebo sa vnucovať, ak však vidia ženu, ktorá sa z núdze snaží dostať svojimi vlastnými silami, nedokážu si pomôcť.

Nenechajte si ujsť: Manžel nemohol ísť so mnou a deťmi na dovolenku kvôli služobke: Na žiadnej však nebol a takto som sa to dozvedela

Buďte preto občas takáto...

Možno si to ani neuvedomujete alebo si myslíte, že za každých okolností vyzeráte odhodlane a sebavedomo, muži ale naše slabé stránky a chvíle neistoty dokážu vycítiť na kilometre. A práve vtedy, keď si samé sebou nie sme úplne isté, no snažíme a to zakryť tvrdým výrazom a odhodlaním, sme vraj pre nich neodolateľné. Dravci sa zrazu menia na ochrancov a tí, čo lovia nás už nevidia len ako korisť.

Mohlo by vás zaujímať: Muži chcú partnerky, s ktorými sa nebudú nudiť: Prezradili nám však, aké správanie je už aj pre nich cez čiaru

Preto, ak v podobných situáciách skúšate byť silná a nebojácna aj napriek tomu, že netušíte, čo robíte, vedzte, že muži dávno vedia, že ste tak trochu stratená, a práve táto vaša jemná nemotornosť v kombinácii s odhodlanosťou, ich nedá spať. Skúste si svoje podvedomé správanie pri najbližšej príležitosti uvedomiť a sledujte reakcie mužov. Verte nám, ostanete prekvapená!

Tvárite sa aj vy podvedome odhodlane a pritom netušíte, čo robíte?

spolu hlasovalo 168 ľudí

Áno
106
Nie
62

- Najčítanejšie -