Presunúť na hlavný obsah

Slovenky v plážových outfitoch: Domi Navara Cibulková ako dievčatko, Romana Škamlová ako femme fatale

Slovenské celebrity

Leto máme v plnom prúde a slovenské krásky si ho užívaju aj v takýchto plážových outfitoch. Inšpirujte sa.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková si pláž a letné slnko užíva v takýchto štýlových plavkách v kombinácii so šortkami. Jednoduchá čierna jej pristane a pôsobí veľmi sexi.

Inšpirujte sa: Známe mamičky na pláži: Krásna Zuzana Mak v Grécku, Magdaléna Šebestová si s dcérkou dopriali takýto zážitok

Dominika Navara Cibulková

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Navara Cibulková si letný oddych užívala naozaj štýlovo. Vzorované plavky a obyčajná biela košeľa sa skvelo hodili k jej netypickému účesu. U Dominiky je podobná voľba outfitu síce neobvyklá, dokopy však všetko ladilo naozaj dokonalo.

Tatiana Žideková

Ak hľadáte niečo praktické a hravé, zvoľte si plážový outfit, v akom sa predviedla influencerka Tatiana Žideková. Kockovaná košeľa a obyčajné čierne šortky jej pristanú a ešte v nich môže vraziť na bicykel či na dlhú prechádzku po pláži.

Mohlo by vás zaujímať: Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová si tentokrát veci nekomplikovala. Ružové plavky zakryla kockovanou košeľou, ktorou sa naozaj nedá nič pokaziť. Nevšedný detail na stranách, navyše, všetko celkom jednoducho ozvláštnil.

Nenechajte si ujsť: Dara Rolins vie, ako byť ženská a sexi: Svoju postavu miluje a toto odkazuje všetkým ženám, ktoré si neveria

Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová

Známe duo TWiiNS si tentoraz zvolilo plavky rovnakej čiernej farby, no iného strihu, a k nim kraťasy. Sestry Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová tak zaujali aj jemnou eleganciou a jednoduchosťou.

Inšpirujte sa: Festivalové looky Sloveniek: Soňa Skoncová nastavila vysoký level, Twiinsky zvolili neprehliadnuteľný outfit

Ivana Gáborík Surovcová

Tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík Surovcová v to má jasno. Jednoduché čierne plavky doplnené o šiltovku a a biely prehoz jej vytvorili plážový outfit, ktorému sa nedá nič vytknúť.

Zuzana Nemec Kollárová

Čerstvo vydatá Miss Universe SR za rok 2016 Zuzana Nemec Kollárová si na letnú dovolenku zvolila práve takýto biely plážový outfit, v ktorom si pokojne môže sadnúť na drink alebo si užívať západ slnka na pláži. 

Mohlo by vás zaujímať: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Natália Glosíková

Tanečnica Natália Glosíková svoje opálenie ešte zvýraznila v dvojdielnych plavkách so sexi šortkami. Jemná košieľka na vrch všetko poľahky dotvorila a Natália vyzerala skutočne štýlovo.

Koho plážový outfit sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 399 ľudí

- Najčítanejšie -