Presunúť na hlavný obsah

Známe slovenské mamičky, ktoré patria k tým najsexi: Viete, ktoré krásky to sú?

Slovenské celebrity

Aj na Slovensku máme známe tváre, ktoré patria k obdivovaným v mnohých smeroch. Nielen známe, úspešné a krásne, ale aj rodinne založené. Vybrali sme pre vás najsexi mamičky slovenského šoubiznisu, ktoré nás ohúrili svojim vycibreným vzhľadom.

Známe slovenské podnikateľky, speváčky či modelky, ktoré sa môžu pochváliť statusom najkrajších mamičiek. Pozrite sa na ich bezchybné postavy, dokonalú vizáž a mladistvý look a vyberte, ktorá z nich je podľa vás najviac sexi.

Prečítajte si aj: Ivana Gáborík má nielen krásnu postavu, ale aj nezameniteľný vkus: Inšpirujte sa kúskami jej zimného šatníka

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová patrí k známym menám či už v oblasti módy alebo jej úspešných podnikateľských plánov. Ambiciózna kráska je okrem iného aj mladou mamičkou a podľa nášho názoru si zaslúži popredné miesto v našom horúcom rebríčku.

Magdaléna Šebestová

Ďalšou úspešnou Slovenkou, ktorá je označovaná titulom najsexi mamičky, je krásna Magdaléna Šebestová. Bývalá riaditeľka Miss Slovensko sa síce zdržiava najmä v zahraničí, kde žije so svojou rodinkou, no jej roztomilé fotografie s dcérkou môžeme vidieť prostredníctvom sociálnych sietí.

Simona Brnová

Bývalá misska Simona Brnová je dokonalou ukážkou toho, ako vyzerá prirodzená krása. Zachytená fotografom počas prechádzky v meste vyzerala skrátka bezkonkurenčne. Ležérny outfit, minimum make-upu a úsmev na perách ju zaradzuje medzi najsexi mamičky vôbec.

Denisa Mendrejová

Misska Denisa Medrejová patrí k typom žien, ktoré vyzerajú čím ďalej, tým lepšie. Na letnej dovolenke sa odfotila so dcérkami a svojím mladistvým vzhľadom nás naozaj očarila. Dievčensky krásna Denisa je taktiež horúcou kandidátkou v našom výbere.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová patrí k majiteľkám mnohých titulov s označením "naj". V tomto prípade sme ju však opäť nemohli vynechať, čoho dôkazom je aj táto fotografia. Popri svojich dvoch deťoch vyzerá skôr ako staršia sestra, než mama. Nemyslíte?

Anna Amenová

Misska a štýlová mamička Anna Amenová sa síce neukazuje v spoločnosti často, ale miesto v kategórii najsexi mamičiek jej právom patrí. Bývalá kráľovná krásy má doma dve roztomilé dcérky, ktoré idú zdá sa v maminých šľapajach.

Inšpirujte sa: Tieto sexi Slovenky začali svoj rok naozaj exoticky: Magda Šebestová či Dara Rolins ukázali bezchybné figúry!

Dara Rolins

Kategóriu najsexi slovenských mamičiek uzatvára známa speváčka Dara Rolins, ktorá je stelesnením krásy, sexepílu a jedinečnosti. So svojou dcérkou si momentálne užíva krásne chvíle na exotickej dovolenke a nás potešila takýmto záberom.

Ktorá zo známych Sloveniek si zaslúži titul najsexi mamička?

spolu hlasovalo 439 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe