Presunúť na hlavný obsah

Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2018: Najkrajšia Slovenka ako Popoluška, z Kollárovej dcéry je už veľká slečna

Feminity

Najhonosnejšia akcia roka, Ples v opere 2018 včera večer odštartovala tohtoročnú plesovú sezónu. Prominentné páry a známe osobnosti slovenského šoubiznisu sa zabávali do skorých ranných hodín. Nahliadnite spolu s nami priamo za dvere SND!

Prečítajte si viac: Moderátorkou Plesu v opere 2018 bude legendárna Božidara Turzonovová

Tohtoročnú plesovú sezónu na Slovensku už tradične odštartoval 18. ročník Plesu v opere. A na najprestížnejšej udalosti roka sa hostia skutočne nielen výborne zabávali, ale aj podporili naozaj dobrú vec. Medzi pozvanými hosťami ani tento rok nechýbal podnikateľ Boris Kollár, ktorý večer strávil v spoločnosti svojej najstaršej dcéry Sašky. A musíme uznať, že obom to veľmi pristalo. 

Večerom 18. ročníka dobročinného Plesu v opere, ktorý si svojim programom uctil storočnicu vzniku Československa, hostí sprevádzala herečka prvej divadelnej scény SND Božidara Turzonovová. Tento rok hostil Ples v opere 300 párov. Tí si mohli počas večera vychutnať nielen skutočné gurmánske delikatesy, ale užili si aj krásny program plný skvelej hudby a tanca. Naša návrhárska špička - Boris Hanečka, Fero Mikloško, Lukáš Kimlička, Miška Ľuptáková spolu s módnou stylistkou Zuzanou Kanisou sa naozaj výborne zabávali. 

O dokonalý hudobný zážitok hostí sa starali umelci slovenskej a českej hudobnej scény. Vrcholom večera bolo vystúpenie maestra Karla Gotta, ktorý prítomných potešil svojimi najznámejšími melódiami. Miss Slovensko Kristína Krajčírová prišla tento rok opäť v sprievode návrhára Lukáša Kimličku. Obaja si večer naozaj vychutnali a vidieť, že o zábavu nebola za dverami SND núdza. No a samozrejme vyzerali naozaj úžasne. 

Očarujúca topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava sa tento večer držala po boku riaditeľa agentúry a modelingového experta Sašu Jányho. Spoločnosť im robila aj Zuzka Kanisová. 

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková prišla v sprievode svojho milujúceho otca. A táto kráska vyzerala ako ozajstná princezná. Večer si teda vychutnala nielen v spoločnosti priateľov, ale aj rodiny. 

Tak ako každoročne, ani teraz na plese nechýbala sympatická moderátorka Zlatica Puškárová. Tá si však noblesný večer užívla v rámci pracovných povinností. Takto jej to včera večer pristalo.

Podnikateľka, bývalá misska a moderátorka Lucia Hablovičová, patrí takisto medzi stálice plesu. No a vyzerá to, že počas večera sa okúzľujúca kráska naozaj výborne bavila.

Tento rok zažila svoju premiéru na červenom koberci v historických priestoroch SND stylistka Andrea Ziegler. Večer trávila po boku partnera.  

Významné osobnosti a známe tváre slovenského šoubiznisu svojou účasťou podporili dobročinný charakter jednej z najprestížnejších udalostí roka, s hlavným cieľom pomôcť deťom so zdravotným znevýhodnením na ich ceste za plnohodnotným vzdelaním. 

Neprehliadnite: VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe