Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Príchody na Ples v opere 2018: Dominik Hrbatý v spoločnosti manželky, Vladimír Kobielsky tiež a ďalší

Slovenské celebrity

18. ročník dobročinného Plesu v opere tradične otvára brány plesovej sezóny na Slovensku. Pozrite si príchody niektorých z hostí spoločenského a kultúrneho života. Dámam i pánom to takto pristalo už na prvý pohľad.

Honosné priestory historickej budovy Slovenského národného divadla sa dnes premenia na jeden veľký tradičný bál. Tohtoročný Ples v opere si svojím programom uctí storočnicu vzniku Československa. Dosky Slovenského národného divadla budú pri tejto príležitosti patriť výhradne umelcom slovenskej a českej hudobnej scény. Vrcholom večera bude vystúpenie maestra Karla Gotta, ktorý sálu rozozvučí svojimi najznámejšími melódiami, a ktorý je právom označovaný za hudobnú legendu slovenskej aj českej scény. 

FEMINITY TV: Sledujte príchody hostí na Ples v opere 2018 smerom k historickej budove SND

Moderátorkou večera bude legendárna herečka Božidara Turzonovová. Objaví sa v bielych šatách z dielne návrhárky Jany Pištejovej, ktorá mala tú česť pripravovať róbu pre jednu z najúspešnejších herečiek domácej pôdy.

Prečítajte si viac: Moderátorkou Plesu v opere 2018 bude legendárna Božidara Turzonovová

Nenechajte si ujsť pohľad na červený koberec a róby prítomných dám, ktoré si na svojom vzhľade kvôli tejto významnej spoločenskej udalosti dali naozaj záležať.

Ľubomír Višňovský s manželkou

Hokejista Ľubomír Višňovský s manželkou Katarínou prišli na ples a úprimne sršali radosťou. Milý párik vyzeral takto elegantne. 

Vladimír Kobielsky s manželkou 

Obľúbený herec Vladimír Kobielsky je po boku svojej manželky šťastný a vidno to vždy, keď sú spolu v spoločnosti. Významnú udalosť s charitatívnym podtónom, akou je tento ples, si nenechali ujsť ani tento rok. 

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham prišla v doprovode svojho manažéra. Brunetka si na svojom vzhľade dala záležať a do budovy SND vstúpila ako dáma. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková  v ružovej róbe s odhalenými ramenami od Jany Pištejovej. Doprovod jej robil jej drahý otec. Karolína na svoju rodinu nedá dopustiť a v spoločnosti ich vídať často spolu.

Inšpirujte sa: Vieme, aký look zvoliť na tohtoročný ples: Inšpirujte sa kolekciami svetoznámych návrhárov!

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava sa v roku 2013 stala dokonca Kráľovnou plesu v rámci hlasovania, ktoré prebehlo v našom magazíne. Tentokrát prišla v sprievode riaditeľa agentúry a modelingového experta Sašu Jányho.

Neprehliadnite: VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

Lucia Hablovičová

Bývalá misska a moderátorka, dnes už podnikateľka s vlastnou škôlkou, Lucia Hablovičová patrí medzi stálice plesu. Garde jej robil jej dvorný módny návrhár, talentovaný umelec Boris Hanečka. 

Dano Dangl s manželkou

Režisér, herec a scénarista Dano Dangl prišiel na Ples v opere s manželkou Beátou, s ktorou má tri deti. Dvojica si spoločnosť vie úprimne užiť a Beáta je vždy na plese za dámu. 

Zuzana Kanisová

Špičková módna stylistka Zuzana Kanisová si nenechala ujsť 18. ročník Plesu v opere. Spoločnosť jej robil manažér návrhára Fera Mikloška, ktorý sa na plese takisto objavil a  robil spoločnosť inej dáme.

 

Dominik Hrbatý s manželkou

Úspešný tenista Dominik Hrbatý má na plese premiéru. So svojou manželkou takto kráčali po červenom koberci smerom k bráne historickej budovy SND. 

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská robila spoločnosť svojmu snúbencovi, uznávanému lekárovi. V snehovo-bielej róbe vyzerala naozaj pôvabne a šťastne. 

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko Kristína Krajčírová už raz Ples v opere absolvovala a to ako partnerka, návrhára Lukáša Kimličku. Tentokrát prišli opäť spolu a honosným priestorom sa aj prispôsobili. 

Viac príchodov hostí si nenechajte ujsť v našej galérii. Ples v opere 2018 sa začal a my vám už čoskoro prinesieme aj pohľad na spoločenské róby prítomných dám. 

Chystáte sa aj vy tento rok na nejaký ples?

spolu hlasovalo 616 ľudí

Áno
56
Nie
553

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus